E kërkon edhe Milani, talenti shqiptar ftohet për dy miqësoret me Rumaninë

Gilberto Gega është një emër i cili po përmendet gjithnjë e më shumë në futbollin.

Kaljari huazon mbrojtësin e Shqipërisë U19, do të luajë në Serinë D

Një tjetër futbollist i ri shqiptar lë akademitë italiane për të fituar eksperiencë në futbollin.

E konfirmon Interi, sulmuesi vendos të lërë Kosovën për Shqipërinë

Një tjetër futbollist i talentuar ka vendosur t’i japë lamtumirën përfaqësueses së Kosovës për të.

“Dedikimi për golat, stërvitja me Çelsin dhe Ronaldo”, Broja i thotë të gjitha: Zgjodha Shqipërinë se këtu kam gjakun

Shqipëria U21 fitoi ndaj Uellsit, por më shumë se rezultati fitoi një sulmues që në.

VIDEO/ Tirana e ka ekspertin e penalltive ne skuadër, Muçi shënon supergola ndaj Kosovës

Shqipëria U19 ka arritur të marrë një fitore edhe ën ndeshjen e dytë miqësore duke.

Muçi dhe Broja të papërmbajtshëm, Shqipëria U-19 mund përsëri Kosovën

Tjetër fitore e Shqipërisë U-19 ndaj Kosovës. Skuadra e drejtuar nga trajneri Nevil Dede fitoi.

VIDEO / Dy golat e Ernest Muçit me kombëtaren, Tirana e ka që tani 10-ën e së ardhmes

Prej shumë vitesh, Tirana është larg çdo lloj pritshmërie që kanë ififozët e këtij ekipi.

Dede: Qëllimi të afrojmë sa më shumë lojtarë nga kampionati vendas, përballjet me Kosovën interesante

Trajneri i Kombëtares U19, Nevil Dede në konferencën për shtyp ku prezantoi dy sfidat miqësore.

Miqësorja me Kosovën, Shqipëria U19 shpall listën e lojtarëve të grumbulluar

Trajneri i Shqipërisë U 19, Nevil Dede ka zyrtarizuar listën e të grumbulluarve për dy.

Luhen dy miqësore me Kosovën, grumbullohet një tjetër talent nga Lacio

Shqipëria U19 ka dy ndeshje miqësore pak ditë më vonë ndaj Kosovës dhe në prag.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan