Shqipëria U19 planifikon miqësore me Poloninë, merr ftesë një tjetër sulmues nga Anglia

Shqipëria U19 do të zhvillojë një ndeshje miqësore në datën 14 tetor, ku përballë do.

Prova e fundit para Europianit, Shqipëria U19 luan ndaj Polonisë

Përfaqësuesja shqiptare e futbollit U19 bëhet gati për ndeshjet e fazës së parë të kualifikueseve.

Zyrtarizohet transferimi, Torino blen kartonin e sulmuesit të Shqipërisë U19

Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare U19, Brijan Ibrahimi, ka bërë hapin e radhës në karrierën e.

Kapiteni i U19 bën hapin e madh në karrierë, firmos dhe debuton me klubin legjendar në Angli

Kapiteni i Shqipërisë U19, Rezart Rama ka bërë një hap të madh në karrierën e.

Goli i Cahanit nuk mjafton, kuqezinjtë e vegjël munden përsëri nga Rumania

Përfaqësuesja shqiptare e futbollit U18 ka luajtur sot miqësoren e dytë ndaj bashkëmoshatarëve Rumunë dhe.

Shqipëria U19 e mbyll me humbje të thellë turneun në Zagreb, del e 6-a në 8 pjesëmarrës

Përfaqësuesja shqiptare e futbollit U19, e ka mbyllur me një humbje të thellë pjesëmarrjen e.

I zakonshmi Muçi dhe talenti Ibrahimi, Shqipëria U19 fiton dhe sfidon Kroacinë

Përfaqësuesja shqiptare U19 ka mbyllur me një sukses ndeshjet e saj në grup në turneun.

VIDEO / Dinamo Zagreb mund njëlloj si Reali Shqipërinë U19, Muçi shënon përsëri

Përfaqësuesja shqiptare U19 është mundur edhe në ndeshjen e dytë të saj në turneun ku.

Shqipëria U19 starton grumbullimin, kuqezinjtë me mision në Kroaci

Shqipëria U 19, nën udhëheqjen e trajnerit Nevil Dede, ka nisur ditën e sotme grumbullimin.

FOTO / E konfirmon Reali! Talentet shqiptare kundër atyre të madrilenëve në muajin gusht

Muaji gusht do të dhurojë një duel shumë interesant dhe të rrallë për futbollin shqiptar..

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan