Shqipëria U18 ia del në provën e dytë, fiton minimalisht ndaj Maqedonisë së Veriut

Pas një barazimi me rezultatin 2-2 të arritur pak ditë më parë në Librazhd, Shqipëria.

Portieri i Kombëtares U-18, Çeka: Kombëtarja ndjenja më e bukur në botë, çdo ndeshje si finale

Së bashku me trajnerin Nevil Dede, në konferencë para mediave ishte dhe portieri i Kombëtares.

Dede: Moshat kërkojnë projekte afatgjata, me Rejën fryma e bashkëpunimit do jetë e lartë

Trajneri i Kombëtares së moshave U18, Nevil Dede ka dalë në një konferencë për shtyp,.

Shqipëria U-18 barazon në miqësoren e parë me Maqedoninë e Veriut, shënojnë tre shqiptarë

Kuqezinjtë 18-vjeçarë, të drejtuar nga trajneri Nevil Dede, e kanë mbyllur në barazim 2-2 ndeshjen.

Kombëtaret e moshave për turp, FSHF i kërkon UEFA-s organizimin e Europianit

Për Federatën Shqiptare të Futbollit rëndësi ka vetëm imazhi dhe jo rritja e nivelit të.

Shqipëria U-19, humbje me përmbysje në miqësoren me Maqedoninë e Veriut

Shqipëria U-19 është mundur sot në Ohër, në miqësoren e dytë me Maqedoninë e Veriut..

Dede: Duhet të korrigjohemi në mbrojtje e sulm, ja çfarë pres nga skuadra

Trajneri i Kombëtares U-19, ka folur për “Supersport” pas barazimit 1-1 me Maqedoninë e Veriut.

Shqipëria U-19 nuk fiton dot as testin ndaj Maqedonisë

U zhvillua sot në stadiumin “Skënderbeu” të qytetit të Korçës sfida miqësore mes Shqipërisë U-19.

Zhgënjeu te Shqipëria U19, Bogdani: Nuk është e drejtë që trajneri të bëhet kurban për ekipin

Erjon Bogdani nuk ka arritur deri tani që karrierën e tij të pasur si futbollist,.

E kërkonin Zvicra dhe Maqedonia, talenti i Jang Bojsit zgjedh Shqipërinë

Kombëtarja shqiptare kohët e fundit po përballet me problemin e largimit të futbollistëve të cilët.