LISTA / Bogdani mbledh Kombëtaren U18, shumë emra nga futbolli vendas

Këtë vit, FSHF u ka ngarkuar trajnerëve te përfaqësueseve të moshave edhe të ashtuquajturat ‘kombëtare.

Nis gjyqi për evazionin fiskal në futbollin italian, del edhe emri i Bogdanit

Në gjykatën e Napolit dje është zhvilluar seanca e parë e gjyqit të çështjes “Fuorigioco”.

VIDEO / Djali i Bogdanit i sjell fat Napolit, ish-sulmuesi: Më ftoi babai i Hysajt!

Djali i Erion Bogdanit ka qenë fatsjellësi i Napolit për takimin kundër Udinezes, ku skuadra.

Femrat U19, Shqipëria mund Kosovën në miqësore

Kombëtarja U19 e femrave ka luajtur një ndeshje miqësore përballë Kosovës U19 në stadiumin “Loro.

VIDEO/ Skuadra e Bogdanit ngec në Lushnje, Kazakistani fiton “me VAR”

Shqipëria U19 ka humbur në një ndeshje miqësore përballë Kazakistanit, me rezultatin 0-1, ndeshje e.

Fituan ndaj Kazakistanit, lojtarët e Shqipërisë U-19: Nuk kemi frikë asnjë, hyjmë në Europian

Gjatë ditës së sotme, Shqipëria U-19 e fituar takimin miqësor ndaj Kazakistanit me rezultatin 1-0..

Bogdani pas fitores: Kemi bërë gabime, duhet të rishohim ndeshjen

Shqipëria U-19 ka fituar takimin miqësor ndaj Kazakistanit, falë golit të Kumbullës në pjesën e.

U-19 Shqipëri-Kazakistan/ Festojnë kuqezinjtë, mjafton goli i Kumbullës dhe mrekullia e Alias (VIDEO)

Gjatë ditës së sotme është luajtur në stadiumin “Roza Haxhiu” miqësorja mes Kombëtares sonë U-19.

Kapiteni i U-19-ës Rama: Idhulli im është Cana, u bëj thirrje tifozëve të na mbështesin!

Shqipëria U-19 do të luajë nesër një ndeshje miqësore përballë Kazakistanit në stadiumin “Roza Haxhiu”.

Bogdani: Dua të shoh grupin, qëllimi është të furnizojmë U-21 me lojtarë cilësorë

Trajneri i Kombëtares U-19, Erjon Bogdani, ka folur para pak minutash në konferencë shtypi për.