Falet vetëm Alban Bushi, ndryshojnë trajnerët e kombëtareve të moshave

Armand Duka do të bëjë ndryshime në ekipet kombëtare të moshave, e ka thënë vetë.

Përgatitet “gijotina” te Kombëtaret e moshave, Duka: Mund të ndryshohen të gjithë trajnerët

Paraqitjet e dobëta që kanë dhuruar përfaqësueset e moshave të Shqipërisë mund të sjellin ndryshime.

Babai i Mollës tregon prapaskenat: FSHF nuk i çonte ftesë zyrtare Bolonjës, te Shqipëria ka padrejtësi

Portieri Marko Molla është bërë tashmë një çështje kuqezi. Ai la Kombëtaren U-17 të Shqipërisë.

Shqipëria U17 kujtohet të fitojë ndaj 8 futbollistëve, nuk mjafton për të kaluar në turin tjetër (VIDEO)

Shqipëria U17 ia ka dalë më në fund që të fitojë një ndeshje në eliminatoret.

Shqipëria e femrave u17 i mbyll kualifikueset me humbje dhe me 24 gola të pësuar (FOTO)

Kombëtarja e Shqipërisë për femra u17 ka pësuar humbjen e tretë në kualifikueset e Europianit.

Ekskluzive / Skandal menaxhimi! Italia i vodhi Shqipërisë U17 portierin në grumbullim (FOTO)

Përfaqësueset shqiptare të moshave janë bërë së fundmi objekt kritikash për shkak të paraqitjeve të.

Kriza e kombëtareve, Jupi: Vjen se jemi popull që shohim shumë, por luajmë pak futboll

Redi Jupi, ish-futbollist e trajner në ekipet kombëtare, mendon se kriza që po shfaqin ekipet.

Shqipëria U17 si Kombëtarja A, mundet edhe kur dominon (VIDEO)

Shqipëria U17 është mundur edhe në ndeshjen e dytë zyrtare të trofeut të organizuar nga.

Shqipëria U17 shpërfytyrohet në Elbasan, goleadë nga Çekia (VIDEO)

Shqipëria U17 është shkatërruar në stadiumin “Elbasan Arena” me rezultatin e thellë 6-0 nga ekipi.

Në historinë e Olimpiakosit dhe krahasohet me Ibrahimoviç, sulmuesi shqiptar “çmend” Greqinë

Emiljano Bullari është një emër jo shumë i njohur në Shqipëri, por ato që kanë.