Luhet miqësorja e dytë, Shqipëria U15 barazon ndaj Kosovës

Është luajtur ndeshja miqësore mes Shqipërisë U15 dhe Kosovës U15 në stadiumin “Loro Boriçi” të.

Shqipëria U15 barazon ndaj Kosovës, trajnerët shprehen të kënaqur nga loja e skuadrave

Shqipëria U15 ka barazuar në “Elbasan Arena” përballë Kosovës U15 me rezultatin 1-1, në një.

VIDEO / Kombëtarja U-16 fiton me përmbysje ndaj San Marinos dhe shpallet fituese e turneut

Kuqezinjtë 16-vjeçarë kanë mundur edhe San Marinon, 3-1,duke u shpallur kështu fitues të turneut miqësor.

Shqipëria U16 triumfon përsëri, pranë fitores së turneut të UEFA-s

Përfaqësuesja shqiptare U16 ka fituar sot edhe ndeshjen e dytë në turneun e zhvillimit të.

Shqipëria e Mustedanagiç e nis mbarë turneun, ia del ndaj Italisë

Në turneun që po zhvillohet në San Marino, “UEFA Development U16”, Shqipëria U-16 e drejtuar.

Lista me të grumbulluarit/ Mustedanagiç: Do të përzgjedh më të mirët, ka shumë kualitete

Shqipëria U17 do të zhvillojë një turne miqësor në San Marino, ku në provë do.

Shqipëria U-16 publikon listën e të grumbulluarëve, gjysma e lojtarëve luajnë jashtë Shqipërisë

Xhemal Mustendanagiç ka publikuar listën me futbollistët e grumbulluar që do të përfaqësojnë Shqipërinë U16,.

Mustedanagiç grumbullon 23 lojtarë në Durrës, talente dhe nga Milani, Valencia e Totenhemi

Trajneri i Kombëtares U-17, Xhemal Mustedanagiç, ka shpallur sot listën e lojtarëve që ka grumbulluar.

LISTA / Grumbullohet Kombëtarja U-15, vetëm 5 futbollistë nga jashtë Shqipërisë

Trajneri i përfaqësueses U15, Eqerem Memushaj, ka shpallur sot listën e futbollistëve për një grumbullim.

Mustedanagiç: Shqipëria për 4-5 vjet në 20 kombëtaret më të mira në Europë

Trajneri i U17 të Shqipërisë, Xhemal Mustedanagiç ka folur në konferencë për shtyp sot për.