Kriza e kombëtareve, Jupi: Vjen se jemi popull që shohim shumë, por luajmë pak futboll

Redi Jupi, ish-futbollist e trajner në ekipet kombëtare, mendon se kriza që po shfaqin ekipet.

Shqipëria U17 si Kombëtarja A, mundet edhe kur dominon (VIDEO)

Shqipëria U17 është mundur edhe në ndeshjen e dytë zyrtare të trofeut të organizuar nga.

Shqipëria U17 shpërfytyrohet në Elbasan, goleadë nga Çekia (VIDEO)

Shqipëria U17 është shkatërruar në stadiumin “Elbasan Arena” me rezultatin e thellë 6-0 nga ekipi.

Në historinë e Olimpiakosit dhe krahasohet me Ibrahimoviç, sulmuesi shqiptar “çmend” Greqinë

Emiljano Bullari është një emër jo shumë i njohur në Shqipëri, por ato që kanë.

Shqipëria U17/ Mustedanagiç publikon listën, futbollistë nga Totenhemi e Italia

Xhemal Mustedanagiç vazhdon të bëjë një punë të shkëlqyer me të rinjtë e Shqipërisë, duke.

Vazhdon “shkëlqimi” i Kombëtareve shqiptare, tjetër humbje për U-15

Pasi u mund 1-2 në Korçë pak ditë më parë, përfaqësuesja U-15 e drejtuar nga.

Kombëtarja U-15 zhgënjen në testin me Maqedoninë

Kombëtarja U-15 e drejtuar nga trajneri Eqerem Memushaj, ka disa ditë që është grumbulluar në.

Këtë radhë nuk humbasim, Kosova është shumë e fortë për Shqipërinë

Kosova U-17 rezultoi “kockë e fortë” për Shqipërinë edhe në miqësoren e dytë “vëllazërore”, që.

U17 / Kosova mund Shqipërinë, e vendos një perlë e mbrojtësit të Augsburgut

Trajneri i përfaqësueses U17, Xhemal Mustedanagicc, ka shfrytëzuar pushimet për kombëtaret që të shohë gjendjen.

Mustedanagiç bën publike listën për ndeshjet me Kosovën, vetëm 8 futbollistë vendës

Xhemal Mustedanagiç do të ketë mundësinë që të provojë futbollistët e tij në dy ndeshje.