sex hikayeleri porno izle kartal escort

Ekskluzive/ Babai i Andrea Ndojit rrëfen gjithçka: Jemi malësorë dhe nuk humbim gjakun, na ofenduan më kot

Në javët e fundit, në media po lakohet emri i talentit shqiptar që aktivizohet te.

U-17 / Beqiri optimist: Kemi përzgjedhur më të mirët, Portugalia kundërshtari më i fortë

Shqipëria e 17-vjeçarëve e drejtuar nga Elvin Beqiri është grumbulluar në qytetin e Shkodrës dhe.

Shqipëria U17 planifikon miqësore, afrohen futbollistë nga ligat më elitare në Europë

Shqipëria U17 do të zhvillojë dy ndeshje miqësore përballë Malit të Zi ku fillimisht do.

Grumbullohet edhe Shqipëria U17, ftohet sulmuesi i Parmës për miqësoret para Europianit

Kombëtarja shqiptare e futbollit  U17, do të zhvillojë në muajin tetor dy ndeshje të fundit.

Shqipëria U15 pëson disfatë nga Kosova, Dardanët triumfojnë me rezultatin minimal

Pas triumfit në ndeshjen e kaluar ndaj Taxhikistanit me rezultatin 3-1, Shqipëria U15 e trajnerit.

Turneu i U15 në Shqipëri / Kosova jep spektakël, kuqezinjtë mposhten nga Estonia

Turneu i UEFA-s që po zhvillohet në Shqipëri me përfaqësueset U15, nuk ka filluar mbarë.

Shqipëria U17 bind ndaj Bosnjes, të besuarit e Beqirit barazojnë pas turpërimit

Shqipëria U17 ka zhvilluar ditën e sotme miqësoren e dytë ndaj Bosnje Hercegovinës, duke barazuar.

Shpërbëhet në pjesën e dytë, Shqipëria U17 mundet thellë me përmbysje në Bosnjë

Përfaqësuesja shqiptare U17 e ka mbyllur me një humbje të thellë ndeshjen e parë miqësore.

Ekskluzive/ Nuk ka rikthim në Superiore, Rubin Hebaj firmos sot në Ukrainë

Rubin Hebaj mbylli aventurën e tij në Kategorinë Superiore, duke u shpallur kampion me Partizanin,.

Lista / Lojtarë nga kampionatet më të forta në Europë, Shqipëria U17 mblidhet për dy miqësoret

Përfaqësuesja shqiptare e futbollit U17 do të nisë që nga dita e nesërme grumbullimin e.