sex hikayeleri porno izle kartal escort

Shqipëria U17 i reziston thuajse një orë Ukrainës, i jep lamtumirën kualifikimit

Përfaqësuesja shqiptare U17 ka regjistruar sot humbjen e dytë radhazi në grupin kualifikues të Europianit.

Ekipet e moshave rikthehen sërish në fushë, duhet të lënë pas turpërimet e fundit

Kur të gjithë prisnin që ekipet e moshave të Kombëtares të bënin paraqitje dinjitoze në.

U aktivizua nga stoli për Shqipërinë U17, mbrojtësi nuk figuronte në listën e shpallur nga FSHF

Shqipëria U17 e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri ka nisur ditën e sotme turneun kualifikues.

VIDEO/ Shqipëria U17 nuk ia del përballë moshatarëve portugezë, kuqezinjtë e Beqirit dorëzohen pa kushte

Shqipëria U17 ka luajtur ditën e sotme ndeshjen e parë të turneut zyrtar që po.

Ekipet e moshave zbresin sot në fushë, Portugalia dhe Greqia sfidohen nga kuqezinjtë e vegjël

Kombëtarja shqiptare do të përballet pas pak ditësh me Andorrën dhe Francën, teksa këto ditë.

Shqipëria U17 është shumë e fortë për ekipet tona, fitojnë miqësore me goleadë

Shqipëria U17 është grumbulluar prej ditësh duke qenë se javën e ardhshme do të marrë.

Mitaj dhe Fejzulla: Të përfaqësojmë denjësisht Shqipërinë në turne, kemi punuar gjithë vitin

Para ndeshjeve të turneut eliminator që do të zhvillohet në Portugali, aty ku Kombëtarja e.

Trajneri Beqiri zbardh listën e Shqipërisë U 17 për ndeshjet zyrtare: Kryesorja të paraqitemi dinjitozë

Tekniku i Kombëtares U 17, Elvin Beqiri ka dalë ditën e sotme në konferencë për.

Shqipëria U17 mbyll me një barazim përgatitjet për Kampionatin Europian

Kombëtarja shqiptare U17 ka mbyllur në mënyrën më të mirë të mundshme përgatitjet e saj.

Shqipëria U17 fiton miqësoren e parë, mund bindshëm Malin e Zi

Shqipëria U17 ka arritur të marrë një fitore bindëse në testin e parë miqësor kundër.