sex hikayeleri porno izle kartal escort

Shqipëria U17 vazhdon me fitoret, kuqezinjtë e vegjël mundin edhe Ukrainën

Përfaqësuesja U17 e Shqipërisë vazhdon me sukses pjesëmarrjen e saj në turneun “Aegean Cup” në.

Shqipëria U17 e nis me këmbën e mbarë, të besuarit e Beqirit mundin Maqedoninë e Veriut

Shqipëria U17 e ka nisur mbarë aventurën e saj në turneun “Mercedes Benz Aegean Cup”,.

Turneu miqësor në Turqi, tekniku i U 17 Beqiri: E vërteta është se 2019 nuk ishte vit suksesi për ekipet Kombëtare

Shqipëria U 17 do të niset ditën e nesërme për një turne miqësor në Turqi..

Beqiri zbardh listën e U-17, ja risitë dhe kalendari i ndeshjeve

Shqipëria U-17 do të marrë pjesë në “Mercedes Benz Aegean Cup” që do të zhvillohet.

Shqipëria U17 dhe Kosova drejt tokës turke, kuqezinjtë mësojnë kundërshtarët

Shqipëria U17 do të marrë pjesë në turneun “Mercedes Benz Aegean Cup 2020”, turne ky.

Shqipëria merr organizimin e një turneu U16 nga UEFA, nuk do jetë Kosova por një vend afrikan

Shqipëria do të jetë vend pritës për të dytin vit radhazi i një prej turneve.

Presidenti Duka kritik me trajnerët e moshave, e ardhmja e atyre të U17 dhe U19 vendoset në ditët në vijim

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka zhvilloi në ditën e djeshme një analizë.

Shqipëria U17 në grup me Italinë, hidhet shorti për kualifikueset e Europianit

Sot në Nion të Zvicrës është hedhur shorti për kualifikueset e Europianit për grupmoshën U17,.

Shqipëria U17 nuk del pa pikë nga turneu, kuqezinjtë e mbyllin në barazim ndaj Gjeorgjisë

Shqipëria U17 e ka mbyllur me një pikë në tre ndeshje, kompeticionin zyrtar të UEFA-s.

Shqipëria U17 zbret në fushë, kuqezinjtë pretendojnë ta mbyllin të tretët

Shqipëria U17 e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri do të luajë ditën e sotme në.