FSHF pezullon nga detyra Armir Grimën deri në përfundim të hetimeve

Pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për masën “arrest me burg” për Armir.

Krimet e Rënda vendosin arrest me burg për Armir Grimën

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë për 6 pjesëtarët e “Grupit.

Shehu: Arrestimi i Grimës, një “rrufe në qiell të hapur” për futbollin shqiptar

Drejtori i “Vipsport”, Fation Shehu foli në studion e “Rubrika Sportive” për çështjen Grima. Trajneri.

FSHF mbrojti Grimen, zv. Ministri i Brendshëm konfirmon: Ishte pjesë e trukimeve

Arrestimi i trajnerit të përfaqësueses shqiptar të futbollit për femra, Armir Grimaj, ka bërë shumë.

FSHF reagon për Grimën: Të prirur të besojmë në pafajësinë e plotë

Arrestimi i Armir Grimës, natyrisht që ka bërë bujë në mbarë opinionin sportive dhe jo.

Nuk mjaftojnë goleadat për kombëtaren e madhe dhe për U-19, krijohet edhe U-17 për femra

Komiteti Ekzekutiv në FSHF ka miratuar krijimin e Kombëtares U-17 për Femra, teksa në faqen.

Shqipëria e femrave vazhdon të regjistrojë humbje, vjen e pesta radhazi

Kombëtarja e futbollit të femrave ka regjistruar sot humbjen e 5 radhazi në po aq.

Grima: Ishim të përgatitur për një humbje edhe më të thellë

Humbja e 4 rradhazi vjen për kombëtaren e femrave të Shqipërisë. Këtë herë femrat e.

E denoncoi “VIP SPORT”, reagon turpshëm FSHF për ndeshjen e Kombëtares së femrave

Rreth 30 minuta pasi “VIP SPORT” publikoi lajmin në lidhje me ndeshjen e sotme të.

Luan sot Kombëtarja e femrave, FSHF “e mban të fshehtë”

Kombëtarja e Shqipërisë për femra luan sot, në orën 17:00, kundër Polonisë, ndeshjen e vlefshme.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan