sex hikayeleri porno izle kartal escort

Femrat U17/ Na mundën 14-0, Shqipëria në grup me Irlandën dhe Greqinë

Sot ka qenë një ditë e ngjeshur në Nion të Zvicrës, duke qenë se është.

Vioresin Sinani debuton me humbje si trajner në kombëtare

Është zhvilluar sot në Slloveni edhe ndeshja miqësore mes skuadrës sonë kuqezi për femra dhe.

Ndeshja e parë e “epokës së re”, konfirmohen miqësoret e Kombëtares

Gjatë ditës së sotme, Federata Shqiptare e Futbollit publikoi një listë me ndeshjet që ekipet.

Shqipëria e femrave u17 i mbyll kualifikueset me humbje dhe me 24 gola të pësuar (FOTO)

Kombëtarja e Shqipërisë për femra u17 ka pësuar humbjen e tretë në kualifikueset e Europianit.

Pësojnë 22 gola në vetëm 2 ndeshje, edhe Serbia shkatërron Shqipërinë (FOTO)

Shqipëria ka humbur edhe ndeshjen e dytë të grupit 7 në Europianin e femrave u17.

Niveli i kombëtares së femrave u17 shumë i dobët, fitorja e Serbisë as nuk kuotohet (FOTO)

Kombëtarja e Shqipërisë për femra u17 është e një niveli shumë të ulët, çka po.

VIDEO / Skandali i FSHF me kombëtaren U17 të femrave, turpërohemi për fonde nga UEFA

FSHF vazhdon të tregojë nga dita në ditë se është një institucion i cili ka.

Trajneri pas hekurave të burgut, FSHF i organizon miqësore me kombëtaren

Armir Grima, vazhdon të vuajë masën e arrestit të dhënë nga Gjykata e Krimeve të.

Humbja e dytë radhazi për Shqipërinë u19 të femrave, kësaj radhe në sekondat e fundit

Kombëtarja e femrave u19 e Shqipërisë, të drejtuara nga trajneri Nevil Dede, kanë pësuar humbjen.

FOTO / Grima pushton mediat sportive spanjolle: Ishte ish-portieri legjendar i Vllaznisë

Arrestimi i Armir Grimajt, trajnerit të përfaqësueses shqiptare të futbollit të femrave ka bërë shumë.