sex hikayeleri porno izle kartal escort

Gjini e Rexhepi: Ndihemi krenare, falënderojmë tifozët për mbështetjen edhe pse nuk kemi rezultate

Shqipëria e femrave do të zhvillojë dy ndeshje zyrtare pas pak ditësh, ku fillimisht do.

Dy ndeshjet kualifikuese në tetor, Shqipëria e femrave nis grumbullimin

Shqipëria e femrave ka nisur grumbullimin në kuadër të dy ndeshjeve kualifikuese të muajit tetor.

Humbje demoralizuese, Sinani: Nuk bëj premtime, dua luftë sportive 90 minuta

Humbja me Finlandën me rezultatin 0-3, natyrisht që ka mërzitur jo pak trajnerin e femrave.

Shqipëria e femrave zbret në fushë për kualifikueset, dy futbollistet e Kombëtares: Të përsërisim suksesin e djemve

Kombëtarja e Shqipërisë së femrave ka nisur përgatitjet për ndeshjen e parë kualifikuese të Euro.

Ndeshja e radhës e vajzave kuqezi, të enjten i pret Bosnja

Pas përfundimit të aktiviteteve të përfaqësueseve për meshkuj, e kanë radhën datat e lira për.

Kombëtaret e moshave për turp, FSHF i kërkon UEFA-s organizimin e Europianit

Për Federatën Shqiptare të Futbollit rëndësi ka vetëm imazhi dhe jo rritja e nivelit të.

Shorti, Shqipëria në futboll për femra njeh rivalët e eliminatoreve të  “Euro 2021”

Në Nyon është hedhur sot shorti i eliminatoreve të Europianit 2021 për futbollin e femrave..

Një Kombëtare edhe për Agustin Kolën, FSHF i jep femrat U17

Federata Shqiptare e Futbollit vazhdon me planin e  saj për të afruar ish-futbollistët e njohur.

Armir Grima lë qelinë, ndryshon masa e arrestit për ish-trajnerin e Kombëtares së femrave

Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka ndryshuar masën e arrestit për ish-portierin shkodran.

Çudi shqiptare! FSHF regjistron në Europian një ekip që nuk ekziston

Federata Shqiptare e Futbollit vazhdon të tallet me mënyrën se si administron ekipet kombëtare, sidomos.