Luftuan deri në fund, Shqipëria mundet dhe e mbyll e parafundit

Vajzat e drejtuara nga trajneri shkodran Armir Grima, luftuan deri në fund për të shmangur.

Grima: U çudita se prisja të fitonte Vllaznia, në Shkodër t’i lënë të punojnë e të mos i vënë në presion

Armir Grima, ish-futbollist e drejtues i Vllaznisë, njeh mire ambientin te kuqeblute dhe sipas tij,.

Grima kalon “Covid-19”, por karantinohet zv.trajneri dhe një futbolliste para Portugalisë

Munguan ndaj Qipros, në sfidën e zhvilluar në “Loro Boriçi” dhe të fituar 4-0 nga.

Kombëtarja e Femrave shpartallon Qipron në “Loro Boriçi”, fitore me “poker”

Kombëtarja e Femrave të Shqupërisë fitoi me poker, 4-0 sot ndaj Qipros, duke dominuar ndeshjen,.

Jo vetëm trajneri Grima, të infektuar edhe një futbolliste e përgatitësi atletik

Koronavirus ka depërtuar tashmë në kombëtaren e femrave, teksa më parë u bë e ditur.

Të premten në fushë ndaj Skocisë, Doçi: Ndjehem mirë, minus se nuk kemi luajtur shumë ndeshje

Shqipëria e femrave është duke u përgatitur për ndeshjen kualifikuese të Europianit 2021, teksa luajnë.

Kombëtarja e femrave nis grumbullimin për ndeshjen me Qipron, trajneri Grima: I kënaqur me gatishmërinë

Më datë 11 mars, kombëtarja e femrave do të luajë ndeshjen kualifikuese ndaj Qipros. Ekipi.

Shënoi golin e parë në stadiumin e ri, Bajraktari: Nder i veçantë, nuk prisja kaq shumë tifozë

Arbiona Bajraktari prej disa vitesh është pjesë e përfaqësueses shqiptare të futbollit dhe ka luajtur.

VIDEO/ Vajzat kuqezi turpërohen në shtëpi, Grima rikthehet me goleadë të pësuar

Në “Elbasan Arena” u zhvillua sfida e vlefshme për kualifikueset e Europianit të femrave midis.

Grima: Ndihem i vlerësuar që nuk e humbën besimin te unë, futbollistet zgjedhin më para Kosovën

Shqipëria e femrave do të luajë pas pak ditësh kundër Skocisë në “Elbasan Arena” dhe.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al