Dimitri tregon Thomas Strakoshën: Po të mos ishte futbollist do bëhej këngëtar. Familja na ka edukuar me respektin

Lacio është aktualisht në qendër të vëmendjes në Itali pasi të gjithë e shohin si.

Bujar Pregja: Pse është problem se nuk u thirrën 5 vetë? Ish-lojtarët kanë ego të tmerrshme

Ish-gjyqtari ndërkombëtar, Bujar Pregja, i cili është aktualisht kryetar i Kolegjiumit të Tiranës si dhe.

La skuadrën në Arabi para ndeshjes për miqësoren e yjeve, Hasi: Presidenti më tha e ke detyrim

Besnik Hasi ka bërë një sakrificë të veçantë për të ardhur në Shqipëri dhe për.

Kushta: Sindikata me Shulkun një autogol. Nuk kam parë këtë zell për të ndihmuar lojtarët e papaguar

Sokol Kushta e cilëson veprimin e Sindikatës së Futbollistëve në Shqipëri për përpilimin e listave.

Lila: Transparent me fondet pasi është temë e ndjeshme, ëndërroj një stadium plot

Andi Lila është një nga organizatorët e eventit të nesërm, ku në impiantin e ri.

Kushta për listën e lojtarëve të Shqipërisë në miqësore: Mungesa e respektit virtyt në Shqipëri, sindikata të mos bëhet zar

Në ditën e nesërme organizohet miqësorja mes ish-futbollistëve të Shqipërisë, atyre të Italisë, Greqisë dhe.

Ekskluzive / Sulmuesi i Shpresave i jep fund aventurës në Holandë, qëndron në Ligën e Parë franceze

Futbollistët shqiptarë që luajnë jashtë vendit janë të shumtë dhe një prej tyre është edhe.

Kanë siguruar shërbimet e Rrahmanit për në verë, por Napoli do një tjetër shqiptar në janar

Napoli ia ka dalë të sigurojë shërbimet e Amir Rrahmanit për në merkaton verore, megjithatë.

Mbylli aventurën me Rejnxhërs dhe u rikthye te Osijek, Grezda: E rëndësishme është të mos heqim dorë nga ëndrrat

Eros Grezda ka mbyllur zyrtarisht aventurën me Rejnxhërs në Skoci teksa ka vendosur të rikthehet.

Lila sqaron listën dhe mungesën e Vates: Kush jemi ne të heqim kontributin e Rudit?

Një nga gjërat që ka krijuar më shumë polemika në këto ditë të para të.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan