Berisha: Jemi të zhgënjyer, skuadra nuk pati qetësinë për të reaguar në mënyrën e duhur

Pas barazimit 1-1 në ndeshjen me Andorrën, portieri Etrit Berisha është shfaqur i zhgënjyer në.

Reja nuk e fsheh zhgënjimin: Mentalitet ballkanas, u kërkoj falje tifozëve. Mos pritni dhurata nga Franca

Edi Reja nuk e ka fshehur zhgënjimin pas ndeshjes së barazuar mes Shqipërisë dhe Andorrës..

Kombëtarja vazhdon stërvitjen me mision Francën, Cikalleshi qëndron pranë grupit të futbollistëve

Shqipëria ka nisur ditën e sotme seancën stërvitore në kuadër të përgatitjeve për përballjen e.

VIDEO/ Seferi: Mbrëmjen e 14 nëntorit se harroj kurrë, krenar që mbroj këto ngjyra

Taulant Seferi ishte për herë të parë i grumbulluar me Kombëtaren teksa në mbrëmjen e.

Ekskluzive/ Të shara, ngritje zëri dhe kritika nga Reja në dhomat e zhveshjes! Barazimi lë pasoja te Kombëtarja

Shqipëria nuk arriti të merrte më shumë se një barazim ndaj Andorrës dhe natyrisht është.

VIDEO / TKZ “ndërron” emër dhe përshëndet Federatën, në stadium me parullën e re

Shqipëria luan në Elbasan me një numër të vogël tifozësh ndërkohë që tifogrupi “Tifozat Kuqezi”.

Murati: Kombëtarja është çdo gjë për mua, Mungesat e tifozëve? Në duam vetëm ndeshje me VIP-a

Ish-futbollisti i Kombëtares, Ervin Murati në një prononcim për RTSH është shprehur se ka ardhur.

Lila: Kombëtarja nuk ndiqet vetëm kur bëjmë stadium të ri, nga shkallët ndjehem në ankth

Shqipëria luan ndaj Andorrës, ndërsa ka rënë në sy mungesa e tifozëve dhe atmosferës në.

Duka: Bëra gjithçka të kem stadiumin plot, tifozët e vërtetë vijnë sot dhe jo për të parë Mbapen

Kombëtarja luan në “Elbasan Arena” në një stadium të boshatisur teksa presidenti Armando Duka tha.

Zyrtare/ Konfirmohet lajmi i “VipSport”, afrimi i bujshëm i Kombëtares bllokohet nga Zvicra

Kombëtarja luan në “Elbasan Arena” kundër Andorrës aty ku kuqezinjtë provojnë rezultat pozitiv me shumë.