sex hikayeleri porno izle kartal escort

Edi Reja: Është turp që Rrahmani nuk luan me kombëtaren e Shqipërisë

Nëse do të ishte në Europianin e 2016-ës, Amir Rrahmani do të luante me kombëtaren.

De Biazi u “fut mik” për Gjimshitin: Mora në telefon drejtuesit e Atalantës, Rashica e Rrahmani zgjedhje të dhimbshme

Ish-trajneri i kombëtares, Xhani De Biazi ka rikujtuar edhe njëherë në një intervistë për “Klan.

Duka kujton miqësoren me Breshian: Festë se kishte ardhur Baxho, vetëm trajnerët e huaj mund të na rrisnin

Presidenti i Federatës, Armand Duka, së fundmi ka dhënë një intervistë për “Bresciaoggi”, ku ka.

Reja nga Italia: Ramën e njoh nga koha e Lacios, më donte në drejtimin e kombëtares. Virusi atje është në kontroll

Trajneri i kombëtares, Edi Reja ka mbetur i izoluar në Itali, teksa i duhet të.

“Përndjekje dhe kanosje”, ish-futbollisti Klodian Duro është arrestuar para dy ditëve

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur për ish-futbollistin e kombëtares, Klodian Duro. Ish-mesfushori është arrestuar.

Bulku: Shkëputja e gjatë problem, kam komunikuar me Rejën e Porrinin

Ervin Bulku ka një karrierë të spikatur si lojtar, me Tiranën, por edhe jashtë, në.

Arjan Peço: Askush nuk e priste atë që bëri Sioni, harrojini transferimet e mëdha në verë

Ish-futbollisti i përfaqësueses shqiptare, Arjan Peço, ka folur nga Zvicra rreth mënyrës së si po.

I izoluar në moshën e rrezikshme, Reja: Si të jesh në luftë, por do ta fitojmë

Edi Reja, trajneri i përfaqësueses shqiptare, prej disa javësh është ngujuar në shtëpinë e tij.

Ndeshja me San Marinon drejt anulimit, zbulohet ku luhet sfida me Slloveninë

Shqipëria kishte planifikuar dy takime miqësore në fund të muajit mars, më data 27 dhe.

Shqipëri-Lituani / Një fitore dhe dy humbje me kundërshtarin surprizë

Një nga skuadrat me të cilët është përballur përfaqësuesja kuqezi është edhe Lituania. Në total.