Formacioni kuqezi / Reja kthen emrat e zakonshëm, ka dilema vetëm në një pozicion

Eksperimentet kanë marrë fund me Andorrën. Edi Reja do të kthejë në fushën e lojës.

Radiot franceze refuzojnë të paguajnë FSHF-në: Kërkojnë shumë, thyejnë rregullat ndërkombëtare

Katër radio franceze kanë vendosur që të mos transmetojnë direkt ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës.

FOTO + VIDEO / Mbape, Grizman & Co. zbarkojnë në stadiumin e ri. Mungon makthi i kuqezinjve

Pak minuta pasi nga stadiumi “Air Albania“ është larguar përfaqësuesja shqiptare e futbollit, në impiant.

VIDEO / Rama me kombëtaren në stërvitje. Humor, batuta e vërshëllima me Rejën: Ka një defekt se është me Juven

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka qenë sot i pranishëm në fillimin stërvitjes së kuqezinjve,.

Stërvitja e fundit / Argëtim në “shtëpinë e re”, Reja ndan kuqezinjtë në dy ekipe

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka zhvilluar sot stërvitjen e fundit në stadiumin e ri kombëtar,.

Reja: Ndeshja me Andorrën nuk harrohet pa nxjerrë leksione, Franca na lejon të dalim në lojën tonë

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja ka dalë në konferencë për shtyp në prag të takimit.

Hysaj: Kualifikueset e shkuara luanim më shumë me zemër, mishi kokërr kur na kujtohet ndeshja me Serbinë

Kapiteni i Kombëtares, Elseid Hysaj ka dalë sot në konferencë për shtyp për ndeshjen kundër.

FOTO/ Stadiumi kthehet në kantier ndërtimi 24 orë para ndeshjes, i përfunduar vetëm sheshi i polemikave

Nesër do të luhet ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës dhe UEFA miratoi stadiumin “Air Albania”.

Zbulohen këngëtarët/ Koncert festiv para ndeshjes, atmosferë e Botërorit dhe këngë patriotike

Përballja me Francën që luhet nesër në “Air Albania Stadium” ka marrë një vëmendje të.

Ekskluzive / Të ftuarit VIP, në Tiranë vjen edhe Françesko Toti

Mbrëmjen e nesërme, Kombëtarja kuqezi luan ndeshjen e fundit kualifikuese kundër Francës, aty ku do.