Trajneri i Shqipërisë, mediat më të mëdha në Itali i kushtojnë vëmendje prezantimit të Rejas

Ditën e djeshme në ambientet e Federatës së Futbollit, është prezantuar nga presidenti Armando Duka,.

Shqipëria tani ka një trajner të veçantë, Reja është i vetmi që mundi Dukën

Edi Reja është prezantuar sot si trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Por Italiani, ndryshe.

Prezantohet Edi Reja: Lenjani lojtar i mirë, i kam zgjedhur bashkëpunëtorët e mi

Trajneri i ri i Shqipërisë, Edi Reja, është prezantuar sot në ambientet e Federatës Shqiptare.

Nuk ka më kohë për të humbur, sot prezantohet trajneri i ri i Kombëtares

Kombëtarja shqiptare do të njohë sot trajnerin e ri, duke qenë se në ambientet e.

Edi Reja ‘nis’ punën si trajner i Shqipërisë, në stadium për të ndjekur kuqezinjtë

Nuk ka më dyshime që Edi Reja do të jetë trajneri i Shqipërisë dhe pritet.

Konfirmim nga Italia/ Jo vetëm Reja, në Tiranë vjen edhe njeriu që i hoqi titullin… Juventusit

Shqipëria e ka gjetur trajnerin e ri dhe shumë shpejt pritet që trajneri i njohur.

Mendimet e Tramexanit: Gjimshiti, mbrojtës i kompletuar. Berisha pa “shkollë”

Paolo Tramexani nuk i harron lehtë vitet kuqezi si ndihmës i Xhani De Biazit, pjesë.

Stoli i Kombëtares, në Itali bëjnë fakt të krye ardhjen e Edi Rejas

Nga FSHF-ja nuk janë dhënë detaje ditët e fundit në lidhje me trajnerin e ri.

E bujshme/ FSHF gjen timonierin e ri të Kombëtares, stoli i besohet ish-trajnerit të Milanit

Ndeshja me Turqinë ku Shqipëria u mund me rezultatin 0-2 ka rezultuar fatale për trajnerin.

Duka i tha “jo” për Shqipërinë, De Biazit i del emri në Indi

Xhani De Biazi nuk do të kthehet si pjesë e stafit teknik të përfaqësueses shqiptare,.