sex hikayeleri porno izle kartal escort

Sindikata u bën thirrje futbollistëve: Kujdes, do ju ofrojnë kontrata nën tavolinë

Sindikata e Futbollistëve Profesionistë në Shqipëri, ditën e sotme ka shpërndarë një njoftim nëprmjet faqes.

Trajneri i Apolonisë, Mërgjyshi: Episodet me gjyqtarët janë pjesë e garës, vendimet e tyre nuk ndikuan në rezultat

Ditën e djeshme u luajt derbi i Myzeqesë mes Lushnjës dhe Apolonisë, ku fierakët arritën.

Trajneri i Lushnjes konteston humbjen ndaj Apolonisë: Po folëm të vërtetën e hamë, ndeshja u bë për humor

Apolonia mori një fitore tejet të rëndësishme në ndeshjen e djeshme të Kategorisë së Parë.

Stadiumi i ri i Fierit, kryebashkiaku Subashi zbulon para kryeministrit Rama takimin me Dukën

Armando Subashi kryebashkiaku i Fierit tha ditën e sotme gjatë një vizite të Kryeministrit të.

Mërgjyshi: Fitore e bukur e Apolonisë, gara për Superioren vazhdon

Pas ndeshjes me Lushnjën, trajneri i Apolonisë, Artan Mërgjyshi për “Rtshsport” ka pohuar: “Jam i.

Apolonia komandon “Myzeqenë”, një nigerian vendos derbin në “Loni Papuçiu”

Ka përfunduar me fitoren me rezultatin 3-1 ndeshja e luajtur në “Loni Papuçiu” mes Apolonisë.

“Derbi i Myzeqesë”, Apolonia-Lushnja, pjesa e parë mbyllet në barazim

Ka përfunduar në barazim pjesa e parë e “derbit të Myzeqesë”, mes Apolonisë së Fierit.

Kategoria e Parë, pretendentët / Besëlidhja-Erzeni, gola dhe 3 penallti për vendin e dytë, Kastrioti bën detyrën, Besa mposht Pogradecin

Kanë përfunduar dy ndeshjet e Grupit A të Kategorisë së Parë, ku Besëlidhja ka mposhtur.

Qesharake në Lezhë, Rezi pengohet në zonë, gjyqtari jep faull jashtë zone, ka tension në fushë! (Foto)

Arbitrat vazhdojnë të jenë protagonist, por edhe qesharakë dhe amatorë, pasi në Lezhë sot ka.

Kategoria e Parë, pretendentët / Mbyllen pjesët e para, Besëlidhja hedh në tapet Erzenin për 45’, Pogradeci e mbyll në avantazh ndaj Besës

Po luhen sot ndeshjet e skuadrave të zonës “Play-Off’ në Kategorinë e Parë dhe bien.