Teutës i rikthehen dy titullarë në ndeshjen me kampionët e rinj të Superiores

Fitorja në Korçë me Skënderbeun sigurisht që ka konsoliduar jo pak pozitat europiane të skuadrës.

Trajneri i Turbinës, Bardhi: Qarku i Elbasanit krenohet me ne, kemi lojtarë elite

Sinan Bardhi i ftuar në emisionin “E hëna sportive” të moderatorit Alban Hasani, ka folur.

Kategoria e Parë / Të gjitha ndeshjet të shtunën, në Shkodër e Ballsh ka festë

Kategoria e Parë luan javën e saj të fundit, me dy ekipet që kanë siguruar.

Nga Gjirokastra urim për Partizanin, Rapo për “Vipsport”: Titullin e merituan, kam qejf të luaj sulmues

Donald Rapo ka qenë një nga pikat e forta të skuadrës së Luftëtarit këtë sezon..

Të mërkurën ose të enjten në “Elbasan Arena”, përcaktohet finalja në futbollin shqiptar

Vllaznia-Bylis, finalja e Kategorisë së Parë me shumë gjasa mund të luhet të mërkurën ose.

Ish-trajneri i Superiores ironizon me kundërshtarët: Nuk kam çfarë them, u ngatërruan me babën

Burreli arriti të merrte një fitore të rëndësishme në transfertë ndaj Veleçikut me rezultatin 0-1.

Kategoria e Parë, Grupi B/ Tomori nuk ia del në transfertë, bie në të Dytën

Tomori nuk ka arritur të mbijetojë në Kategorinë e Parë këtë sezon dhe humbja e.

Kategoria e Parë, Grupi A/ Festival golash në Pezë, Shënkolli fundos Vorën

Janë luajtur sot ndeshjet e javës së nëntë të Kategorisë së Parë pas ndarjes së.

Pas Superiores e kanë mendjen te titulli, në Ballsh duan të festojnë!

Këtë fund sezoni, te Bylisi janë duke u aktivizuar disa lojtarë të rinj të talentuar..

Nis fushata me premtime nga Katari për Vllazninë, ish-sulmuesi i njohur shkodran shpërthen në akuza ndaj drejtuesve

Ditët e fundit në Shkodër flitet për një investim nga jashtë për ekipin e Vllaznisë.