sex hikayeleri porno izle kartal escort

I duan në Superiore, Apolonia e “prerë” për xhevahirët e saj

Klubet e Superiores kanë hedhur sytë në Fier dhe sidomos në radhët e skuadrës së.

Plori: I thashë çunave ta mendojnë si stërvitje, gaboj kur kërkoj fitore me lojë të bukur

Me kualifikimin, që ishte i pamundur pas humbjes 5-1 në ndeshjen e parë, Besëlidhja ditën.

Mërgjyshi: Prisja më shumë në pjesën e parë, për Superioren na duhet organikë tjetër

Trajneri i Apolonisë, Artan Mërgjyshi, e pranon se ndeshjen e dytë ndaj Kukësit e luajti.

U fol për “gjobë” nga drejtuesit, te Erzeni e zgjidhin problemin e pagave brenda kësaj jave

Pagat kthehen në një problem edhe te ekipi i Erzenit. Rezultatet e fundit të dobëta.

Marku: Festa për Superioren ka nisur prej kohësh, nuk e di nëse qëndroj te Kastrioti

Taulant Marku, një nga emrat më të njohur të Kastriotit në vitet e fundit, ka.

Kategoria e Parë, play-out Grupi B / Feston Elbasani, Shenkolli më i rrezikuari për rënien

Grupi B i Kategoris së Parë për zonën e play-out ka parë të zhvillohet një.

Kolonja me Akademi Futbolli, Qirjako: Kemi djem që luajnë në Kombëtare moshash, Arjan Peço këtu e nisi…

Ilir Qirjako, trajneri i “përjetshëm” i Gramozit, në një prononcim për “Rtshsport” ka folur edhe.

Pogradeci, humbja me Apoloninë dhe dyshimet sjell ndërprerjen e bashkëpunimit me titullarin

Ka pasur dyshime, por edhe fjalë për tolerim të ndeshjes nga portieri Konstandino Dramolli, ndonëse.

Koleksion suksesesh në Fier, ekipet e moshave triumfojnë me trofe

Duket se është ky është sezoni i futbollit fierak, jo vetëm me skuadrën e parë.

COVID-19 në Kategorinë e Parë, tre lojtarë mbajnë në ankth ekipin që zbret në fushë të dielën

Kategoria e Parë në ankth për shkak të dyshimeve për infektim me koronavirus në radhët.