Riorganizim total te Apolonia, ja projekti që kanë në Fier

Drejtuesit e Apolonisë së Fierit pritet që të bëjnë një riorganizim të skuadrës total, që.

Kriza financiare dhe mungesat në stërvitje, Iliria rrezikon përpara Vorës

Ilirisë së Fushë-Krujës i duhen me patjetër 3 pikët këtë fundjavë ndonëse luan me skuadrën.

Dy finalet që mbajnë në ankth 4 qytete, klubet kanë humbur besimin te gjyqtarët!

Të shtunën do të luhen dy ndeshje mjaft interesante dhe bëhet fjalë për skuadrat që.

Disiplina dënon me një vit zyrtarin e Erzenit, dënime pa fund tek inferiorët dhe moshat

Komisioni i Disiplinës ka dhënë dënimet për atë çfarë ka ndodhur javën e fundit në.

Sfiduan skuadrat me histori në futboll, tashmë te Bylisi përgatiten për festën

Ngjitja në Superiore është me të vërtetë historike për Bylisin që ka sfiduar edhe emra.

Futboll dhe politikë/ Dy emra të njohur kandidatë për bashkitë!

Duke qenë se ka nisur fushata elektorale për zgjedhjet bashkiake, në “ethet” e zhurmës janë.

E ardhmja në udhëkryq dhe largime titullarësh, Vllaznia e Superiores ka shumë dilema

Vllaznia është duke u përgatitur për ndeshjen finale që do të zhvillojë me Bylisin javën.

Bie serioziteti i garës në Kategorinë e Parë, Elbasani-Turbina mund të luhet në një “aneks”!

Javët e fundit të kampionatit, e sidomos në Kategorinë e Parë janë kthyer shpesh në.

Rrëfimi pa “doreza” i trajnerit që riktheu Tërbunin: Askush nuk besoi, Kategoria e Dytë duhet të ketë sa më shumë të rinj

Tërbuni u rikthye brenda sezonit në Kategorinë e Parë. Në fakt është bërë një punë.

Formula lëmsh dhe gafa e pamenduar me Kamzën!

Formula e Kategorisë së Parë ka dështuar dhe këtë e tregojnë qartë rezultatet e paracaktuar,.