FSHF tregon si do përcaktohet skuadra që do të plotësojë Kategoria e Parë

Tashmë ka një variant zyrtar në lidhje me skuadrën që do të plotësojë Kategorinë e.

Një derbi tradicional i Myzeqesë edhe te moshat, “Delegatët” gati të “pushtojnë” Fierin!

Lushnja e futbollit ka “armën” më të fortë dhe ata janë tifozët. Këtë e kanë.

Zgjerohet harta e futbollit, nga Tropoja në Rrëshen, jo vetëm basketboll e volejboll!

Infrastrukturës sportive në vend i është shtuar edhe ndërtimi i një stadiumi në qytetin verior.

E padëgjuar më parë, Apolonia vendos autobusë falas për të mbështetur ekipin e të rinjve!

Rrallë kemi dëgjuar në Shqipëri që klubet të organizojnë tifozerinë për të mbështetur ekipet e.

Doli një muaj më parë nga gara për Superioren, Besa me të rinj në fushën e rivalëve

Besa e Kavajës ishte një nga ekipet pretendente kryesore për t’u ngjitur në Superiore. Këtë.

Ditë e shënuar, Bylisi tani është në kohën e festës!

Bylis-Besa do të jetë sfida e fundit zyrtare për këtë sezon ku ballshiotët do të.

Në Shkodër përgatiten për festën e rikthimit, klubi jep lajmërimin për tifozët

Vllaznia e ka siguruar ngjitjen në Superiore, ndërsa të shtunën, ekipi shkodran do të zhvillojë.

Sulmuesi kampion dhe portieri nënkampion, Lushnja mund të humbasë dy “xhevahirët” e dekadës së fundit

Lushnja e sezonit të ardhshëm do të ketë një riorganizim total në ekipin e parë..

Riorganizim total te Apolonia, ja projekti që kanë në Fier

Drejtuesit e Apolonisë së Fierit pritet që të bëjnë një riorganizim të skuadrës total, që.

Kriza financiare dhe mungesat në stërvitje, Iliria rrezikon përpara Vorës

Ilirisë së Fushë-Krujës i duhen me patjetër 3 pikët këtë fundjavë ndonëse luan me skuadrën.