sex hikayeleri porno izle kartal escort

Vazhdon “arratisja” e lojtarëve nga klubet tona, “viktima” e radhës është Tërbuni

Vazhdimi i sezonit deri në verë ka krijuar një problem që dihet prej kohësh dhe.

Kategoria e Parë si futboll lagjeje, 26 gola në katër ndeshje

Ditën e sotme janë luajtur katër ndeshjet e kësaj javë të fazës “Play-Off”. Në grupin.

Skuadra në “vallen” e mbijetesës, braziliani titullar largohet pa u mbyllur sezoni

Pa u mbyllur mirë sezoni në Shqipëri, janë lojtarët e huaj, ata të cilët po.

Kategoria e Parë/ Pretendentët për Superioren në fushë, Kastrioti e Apolonia duan fitoren, Lushnja pret Pogradecin

Kategoria e Parë do të zbresë sërish ost në fushë, por me 4 sfida interesante.

Ndreu: Të rinjtë të tregojnë veten, Kastrioti mendon për finalen dhe Superioren

Ramazan Ndreu, trajneri i skuadrës së Kastriotit ka folur në prag të sfidës me Erzenin.

Ngeci në barazim ndaj Tërbunit, Dinamo e ka me arbitrimin: Sjellje tendecioze dhe aspak profesionale

Dinamo nuk ia doli në ditën e djeshme të merrte tre pikët në kryeqytet teksa.

Kategoria e Parë, Play-out / Dinamos i ikën një mundësi nga duart, Elbasani zhyt Shënkollin

Kategoria e Parë kishte sot në fushë skuadrat që luftojnë për mbijetesën, ato të grupeve.

Mes akuzave për tolerim dhe gjykime katastrofë, Kategoria e Parë zbret në fushë, javë vendimtare për mbijtesën

Rikthehet Kategoria e Parë me sfida interesante, të skuadrave që duan mbijetesën. Kështu, sot luhen.

Dy vëllezër kundërshtarë në betejën e mbijetesës, Fejzaj: Për tri pikë në Tiranë, e veçantë kundër vëllait

Futbollin e kanë nisur që në moshë të vogël në Greqi e më pas janë.

Grumbullim dhe mungesa, Dinamo luan një finale mbijetese

Dinamo luan nesër ndaj Tërbunit, në një sfidë ku blutë duan tri pikët për të.