Mërgjyshi analizon formulën dhe merkaton: Apolonia e fortë, do surprizojmë me afrimet

Apolonia në 25 janar do të jetë mysafire në Fushë-krujë, me Ilirinë e Fushë-Krujës. Trajneri.

Fetollari mendon për startin, Devolli s’i druhet Lushnjës

Në prag të ndeshjes me skuadrën e Lushnjës, Devolli është në kulmin e fazës përgatitore.

Një pjesë e parë te rivalët, rikthehet Branica: Lushnjen e njoh me mirë se Shkumbini

Klejdis Branica ka luajtur në pjesën e parë të këtij sezoni me Apoloninë e Fierit,.

Lushnja s’ndalet në merkato, e mbyll me miqësore në Sarandë

Lushnja i ka dhënë fund fazës në Sarandë, ndërsa skuadra e Ilir Gjylës ka zhvilluar.

Fqinjët fitojnë miqësoret me të njëjtin rezultat, Kastrioti e Iliria kënaqin stafet

Janë luajtur sot miqësore mes Kastriotit dhe Vorës, e cila ka përfunduar  3-2 në favorin.

Shkulaku s’u trembet rivalëve: Kemi frikë faktorët e jashtëm, Pogradecit i duhen 2 afrime

Hermes Shkulaku, një nga lojtarët më të dalluar në radhët e skuadrës së Pogradecit, që.

Miqësoret e sotme në Inferiore/ 16 qytete zbresin në fushë mundën Apolonia e Korabi, Erzeni e Besa bëjnë “paqe”

Ditën e sotme janë zhvilluar miqësore mes shumë ekipeve të Kategorisë së Parë dhe të.

Nica shpalos projektet dhe kënaqet me afrimet te Erzeni

Stavri Nica është rikthyer te Erzeni, një skuadër që ka qenë aktive në merkato edhe.

Kastrioti barazon në testin me koplikasit, skuadra e Ndreut pret përforcime

Kastrioti sot ka zhvilluar testin e radhës miqësor, ku ka pasur përballë skuadrën e Kategorisë.

Lëvizjet e merkatos në të Parën, Apolonia zyrtarizon Gurin, Lekaj te Veleçiku e Demi i lirë

Ditën e sotme ka pasur lëvizje të rëndësishme, e madje edhe rikthime apo largime në.