Mund të jetë ekipi unikal në Europë, ku 5 titullarë i janë përjashtuar përjetësisht nga futbolli!

Ekipi i Këlcyrës është bërë i famshëm për ngjarjet e dhunshme që kanë ndodhur, brenda.

Kategoria e Dytë, Grupi A / Munden Kamza e Partizani B, Vora ndal rekordin e Luzit

Janë luajtur sot gjashtë ndeshje të Grupit A të Kategorisë së Dytë, aty ku rivaliteti.

Grushtet në futbollin shqiptar, Disiplina përjashton dhunuesit e Këlcyrës nis hetimet për Erzeni-Korabi

Kategoria e Parë dhe e Dytë apo dhe futbolli i moshave kanë pasur ngjarje të.

VIDEO/ Reagon trajneri pas dhunës, Malësija për “Vipsport”: Dhunë barbare, s’ia vlen të luash në këtë futboll!

Trajneri i skuadrës së Maliqit, Egli Malësija, i kontaktuar nga “Vipsport”, ndodhej në spitalin Rajonal.

VIDEO/ Dhuna bëhet rrugë çdo vit në Këlcyrë, futbollisti i Maliqit përfundon me nofull të thyer në spital

Dhunë në Kategorinë e Dytë, madje tashmë që gara sa vjen e bëhet më interesante,.

Kategoria e Dytë, Grupi B / Tomori i Miles është ndryshe, Selenica bojkoton garën!

Kategoria e Dytë duket se ka hyrë në ato problematikat origjinale. Selenica duket se ja.

Kategoria e Dytë, Grupi A / Partizani B mundet në Klos, Luzi kryeson i vetëm

Janë luajtur sfidat e javës së gjashtë të Kategorisë së Dytë dhe nga sfidat që.

Kategoria e Dytë, Grupi A/ Vllaznia B mposht me rezultat të thellë Internacional Tiranën

Ditën e sotme është luajtur edhe ndeshja e fundit e javës së pestë në Kategorinë.

Kategoria e Dytë, Grupi B/ Maliqi mbron vendin e parë, ngjitet lart Albpetroli

Ditën e sotme janë luajtur ndeshjet e Kategorisë së Dytë në Grupin B. Maliqi ka.

Dy kampionë në staf, skuadra e Kategorisë së Dytë surprizon me ecurinë e saj

Luzi 2008, në vitet e fundit i është afruar shumë ngjitjes historike në Kategorinë e.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan