sex hikayeleri porno izle kartal escort

Kategoria e Dytë, Grupi B / Tomori ruan ritmin, Albpetrol e Maliqi bëjnë detyrën për kreun

Janë luajtur sot sfidat e Grupit B të Kategorisë së Dytë, ku ekipet që synojnë.

Kategoria e Dytë, Grupi A / Kreu “pronë” e Vorës e Luzit, Sopoti humb një shans në Gramsh

Janë luajtur dje dhe sot takime interesante në Grupin A të Kategorisë së Parë. Ajo.

Dikur luante në Superiore, sot skuadra shqiptare nuk ka asnjë pikë!

Në Kategorinë e Dytë është luajtur tashmë gjysma e kampionatit, ndërsa ajo që vihet re.

Kategoria e Dytë, rezultatet / Luftë treshe për kreun, fitojnë Albpetroli e Maliqi

Grupi B dhe një çift nga Grupi A i Kategorisë së Dytë kanë zbritur sot.

“Ringjallet” Romero, gol në Kategorinë e Dytë

Mesfushori i ardhur me bujë në verën e shkuar, venezueliani Hermes Aristotel Espinoza Romero, që.

Kategoria e Dytë / Fitojnë pretendentët, Partizani B nuk di të ndalet, Vora e Luzi bëjnë detyrën

Janë luajtur sot ndeshjet e javës së 14-të të Kategorisë së Dytë, për grupet A.

Kategoria e Dytë, Rezultatet e Grupit B / Fitojnë pretendentët, ndizet lufta në Grupin B

Janë luajtur sot ndeshjet e Grupit B të Kategorisë së Dytë. Bien në sy fitoret.

Kategoria e Dytë / Vora e Luzi nisin shkëputjen në Grupin A, afrohet edhe Partizani B

Ka nisur Kategoria e Dytë dhe sot janë luajtur ndeshje interesante në Grupin A por.

Kategoria e Dytë, luhet e prapambetura por ka “paqe”

Sot është luajtur sfida e prapambetur mes Përmetit dhe Gramozit. Të dyja ekipet këtë sezon.

Klubi i Kategorisë së Dytë prezanton projektin e stadiumit, punimet fillojnë së shpejti

Klubi i Maliqit ka prezantuar ditën e sotme projektin për stadiumin Jovan Asko. Edhe pse.