Rekordi nga Kategoria e Dytë, trajneri i Maliqit për “VipSport”: Tolerancë zero ndaj dhunës në futboll, presidenti Takaj më ka premtuar huazime

Egli Malësia ka disa vite që e drejton skuadrën e Maliqit, aty ku në 2-3.

Kategoria e Dytë, Grupi B / Akuza për gjykimin në Maliq e Sarandë, përmbytjet anulojnë ndeshjet

Sot u zhvilluan ndeshjet e javës së 12-të të Kategorisë së Dytë, ku janë “prodhuar”.

Kategoria e Dytë, grupi A / Partizani B e Vora nuk ndalen, Gramshi e Mirdita vijojnë surprizat

Janë luajtur sot disa nga ndeshjet e vlefshme për javën e 12-të të Kategorisë së.

Arrestohet presidenti i Cërrikut, ndalohet për armëmbajtje pa leje

Ditën e sotme është arrestuar presidenti i klubit të Cërrikut, Gentian Gjoka. Operacioni i policisë.

Kategoria e Dytë, rezultatet / Tirana B gjen fitoren, Tomori, Albpetroli e Maliqi “rrotë më rrotë” për kreun

Janë luajtur sot ndeshjet e javës së 11-të të Grupeve A dhe B të Kategorisë.

Kategoria e Dytë, Grupi A / Partizani B goleadë ndaj Kamzës, Vora, Luzi e Sopoti s’ndalen

Janë luajtur sot katër takime nga Grupi A në Kategorinë e Dytë, ku ka rënë.

Disiplina / Paralajmërohet Teuta, fal Tiranën se nuk kishte fanella të dyta

Komisioni i Disiplinës ka dhënë sot verdiktet për masat e marra rreth incidenteve në ndeshjet.

E prapambetura, Kategoria e Dytë / Kamza pëson “poker” nga Vora në shtëpi!

Sot është luajtur ndeshja e prapambetur e Grupit A të Kategorisë së Dytë, ku Kamza.

Kategoria e Dytë, rezultatet / Partizani B merr fitore shprese, Tomori parakalon Albpetrolin

Janë luajtur sot ndeshjet e javës së dhjetë të Kategorisë së Dytë, me Partizanin B.

Kategoria e Dytë, Grupi A / Luzi pa frena ndalet Gramshi e Sopoti

Janë luajtur sot ndeshjet e Grupit A të Kategorisë së Dytë, aty ku bie në.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan