VIDEO / Në Mat si askund tjetër, tifozët e Burrelit argëtohen me këngë e valle

Futbolli është festë e duhet përjetuar si i tillë. Të paktën kështu duket se e.

Kategoria e Dytë, Grupi A / Mundet Luzi nga Sopoti, pesë ekipe luftojnë për ngjitjen

Janë luajtur sot katër ndeshje interesante në Grupin A të Kategorisë së Dytë. Takimet që.

Komisioni i Disiplinës/ Gjobë për klubin e Erzenit, katër ndeshje pa tifozë për Sopotin

Komisioni i Disiplinës ka publikuar në ditën sotme vendimet dhe masat e marra për klubet.

Zyrtare / Klubi kryeqytetas bëhet filial i gjigandëve të Torinos

Shqiptarët që luajnë në kampionatin italian janë të shumtë dhe mesa duket ky numër do.

Dikur bënin jehonë në Europë, tashmë dy ekipet me traditë luajnë në Inferiore

Shumë skuadra me traditë të futbollit shqiptar sot ndodhen në situata të vështira, e madje.

Kategoria e Dytë, rezultatet e Grupit B / Tomori nuk ndalet, Albpetroli nis shkëputjen nga rivalët

Sfida interesante janë zhvilluar sot në Grupin B të Kategorisë së Dytë, aty ku bie.

Kategoria e Dytë, rezultatet e Grupit A / Vora triumfon në transfertë, Luzi likuidon Partizanin B

Në Grupin A të Kategorisë së Dytë janë luajtur sfida delikate, ndërsa ajo që bie.

Lojtarët e dënuar të Këlcyrës e gjejnë zgjidhjen për të shmangur dënimin, do luajnë në Greqi

Pak ditë më parë Komisioni i Disiplinës vendosi të përjashtonte përjetë nga futbolli i luajtur.

Grushti i Këlcyrës, 5 orë operacion që mbajti në ankth tërë skuadrën e Maliqit

Një javë më parë, në Këlcyrë plasi grushti e ku viktimë e dhunës së lojtarëve.

Kategoria e Dytë, grupi B / Albpetroli e Tomori nuk ndalen, Butrinti rikthehet me fitore në shtëpi

Në Grupin B të Kategorisë së Dytë ka mjaft rivalitet dhe kjo është parë edhe.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan