Trajneri më i ri drejt suksesit me Tërbunin: Na duket sikur luajmë në Superiore, ja projekti i së ardhmes

Tërbuni këtë sezon është duke bërë një garë mjaft të mirë, me lojë dhe rezultate,.

Fitojnë edhe kur nuk luajnë dhe marrin kreun, ka festë në qytetin e skuadrës së rekordeve në Shqipëri

Rrallë ka ndodhur që një skuadër të mos pësojë humbje në Shqipëri për 8 muaj..

VIDEO/ Gjykimi skandaloz i Blerim Zirit, reagon ashpër Shkumbini: Vegël dhe zar i krye-kancerit

Gafat e arbitrave nuk janë problem vetëm në Superiore dhe në Kategorinë e Parë por.

Akuzon rëndë Shkumbini: Na ndalën provincialët që sillen si horra, FSHF e kalbur përfaqësohet nga kamikazë pa moral!

Ka barazuar sot në Delvinë, por peqinasit akuzojnë dhe tregojnë për anti-ftubollin që kanë hasur.

Kategoria e Dytë, rezultatet / Tërbuni hap fals me Partizanin B, Devolli i merr kreun edhe pa luajtur Shkumbinit

Kur na ndajnë edhe 3 ndeshje nga fundi i kampionatit të Kategorisë së Dytë, bie.

Stërvitja fakultative për shkak të formulës, profesionalizimi që lë për të dëshiruar në Shqipëri!

Në Shqipëri profesionalizimi lë për të dëshiruar dhe kjo nuk mjafton që të shohësh detajet.

Kategoria e Dytë, rezultatet / Tërbuni i shkëputet rivalëve në Grupin A, Shkumbini e Devolli nuk ndalen në Grupin B

Kur po i afrohemi fundit të këtij sezoni, duket se po marrin rrugë edhe skuadrat.

Kategoria e Parë / Rezultatet e sotme dhe renditjet, mbijetesa bëhet më interesante

Ndeshjet e sotme të Kategorisë së Parë kanë dhuruar rezultatet më interesante sa i përket.

Tomori rrezikon “greminën”, ja lajmërimi i klubit për tifozët

Tomori do të luajë në fundjavë një ndeshje të rëndësishme ku do të presë në.

Vendimet e Disiplinës, shpallet dënimi për dhunën e ushtruar ndaj gjyqtarëve në Kavajë

Komisioni i Disiplinës është mbledhur ditën e sotme teksa ka marrë vendimin mbi dhunën e.