sex hikayeleri porno izle kartal escort

Lila: Kemi ndihmuar 150 futbollistë dhe ish-futbollistë, me rifillimin e kampionatit shpresoj të jem edhe unë gati

Kreu i Sindikatës së Futbollistëve tregon se janë 150 futbollistë dhe ish-futbollistë që ato kanë.

FOTO / Qyteti pa futboll, ish-shefi i klubit kujton periudhën e artë të Shkumbinit në Superiore

Shkumbini është një ekip që në Superiore ka luajtur për afro dy dekada radhazi pas.

Nuk i shtriu dorën FSHF-së, kryebashkiaku i Këlcyrës dy rroga për ekipin

Duket se klubet e Bashkisë nuk kanë ndërmend që të presin dhurata nga FSHF. Këlcyra.

Lila ngre zërin për futbollistët: Bashkitë i përdorin skuadrat për fushatë, mbase luajmë sërish me Italinë

Kreu i Sindikatës së Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë, Andi Lila, kërkon që të paguhen futbollistët e.

Fagu: Karantina do i lërë fëmijët me pasoja psikologjike

Koronavirusi na ka mbyllur prej më shumë se një muaji tashmë në shtëpi dhe çdo.

“Ndihma e FSHF-së të fillonte nga Inferiorja”, trajneri i Maliqit për “VipSport”: Në Superiore marrin mijëra euro në muaj, futbolli në kolaps prej “COVID-19”

Egli Malësija, është një nga trajnerët e rinj që drejton një skuadër në futbollin profesionist,.

Vllaznia dhe klube te tjera, FSHF zyrtarizon përjashtimet nga paketa e ndihmës

FSHF publikoi ditën e djeshme paketën e ndihmës për klubet shqiptare, ndërsa nënvizoi se nga.

PEZULLIMI / FSHF, pritet një tjetër shtyrje e garës për klubet

Kampionati u pezullua, por në situatën në të cilën ndodhet vendi pritet që të ketë.

Këtë vit iu “shpëtoi”, sezonin e ardhshëm nuk licencohet asnjë ekip pa stadium dhe ekipe moshash

Në fundin e sezonit të shkuar u tha se nuk do të licencohet asnjë nga.

Zbulohet plani për Tomorin në Superiore, në verë pritet të afrohen sponsor nga Bashkia e Beratit

Tomori në Kategorinë e Dytë, pas një nisje jo të mirë në fillim të këtij.