sex hikayeleri porno izle kartal escort

Kategoria e Dytë/ Albpetroli i favorizuar për të arritur kreun, Tomori e Maliqi luajnë sfida delikate

Ditën e djeshme u luajtën disa nga ndeshjet e Kategorisë së Dytë, ndërsa e sotmja.

Kategoria e Dytë, Grupi A/ Rezultatet, Partizani B s’di të ndalet i shënon tetë gola Klosit, fitojnë edhe Luzi e Vora

Janë mbyllur 5 ndeshjet e ditës së sotme në Grupin A të Kategorisë së Dytë..

Kategoria e Dytë zbret në fushë vetëm një grup, ja duelet që luhen sot

Sot do të luhen edhe ndeshjet e Kategorisë së Dytë dhe bëhet fjalë për Grupin.

Kategoria e Dytë, Grupi A / Pretendentët në fushë, në Luz e Librazhd luajnë pretendentët

Kategoria e Dytë zbret sot në fushën e blertë dhe luhen tri takime në Grupin.

Sindikata takon lojtarët e së Dytës: Do shqyrtojmë kërkesat tuaja, vetëm ne ju kemi ndihmuar në këtë periudhë

Sindikata e Futbollistëve Profesionistë të vendit tonë e kryesuar nga Andi Lila gjatë kësaj periudhe.

Të dënuar ta nisin nga Kategoria e Dytë sezonin e ri, klubi shqiptar nis të hënën përgatitjet

Klubi i Shkumbinit mori një goditje të rëndë në këtë sezon teksa u dënua duke.

Përfundon mbledhja edhe për Kategorinë e Dytë, nis në të njëjtën datë me të Parën

Ka përfunduar mbledhja online për të vendosur një datë për rifillimin e Kategorisë së Dytë..

Shulku shton pretendimet: Duam të luajnë edhe e Dyta dhe moshat

Dy ditët e fundit Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar takime me presidentët e klubeve.

Lila: Për buxhetin e lojtarëve në nevojë më kanë ndihmuar ish-futbollistë të kombëtares, në shtator vlerësoj për karrierën

Andi Lila është munduar që në këtë moment si kryetar i Sindikatës së Futbollistëve në.

Lila: Krijuam fond dinjitoz për futbollistë dhe ish-futbollistë në nevojë, na duhet kohë për përgatitje

Kreu i Sindikatës së Futbollistëve, Andi Lila është munduar së bashku me anëtarët të ndihmojnë.