265 lëvizje për 400 mijë dollarë! FIFA publikon shifrat e merkatos në Shqipëri

Hyrje dhe dalje pa fund, transferime ndërkombëtare me përmasa të çuditshme e në fund fitime.

Arrestohet ish-futbollisti në Korçë, organizonte baste sportive

Futbolli në Shqipëri e ka të vështirë që të ndahet nga bastet sportive, edhe pse.

Nënkampion me Partizanin, mbrojtësi i djathtë firmos në Kategorinë e Dytë me skuadrën e njohur

Viktor Gjyla është padyshim një nga lojtarët që tifozët e Partizanin e mbajnë mend mirë..

U largua nga cërrikasit, Stojku rikthehet te skuadra, në Kategorinë e Dytë

Gentian Stojku i përket trajnerëve të rinj në futbollin shqiptar. Stojku ka drejtuar ekipet e.

Dy titullarët e Luftëtarit në fokusin e merkatos së Tomorit

Tomori do të ketë një buxhet sa një ekip elitë në vazhdimin e garës, e.

Rekordi nga Kategoria e Dytë, trajneri i Maliqit për “VipSport”: Tolerancë zero ndaj dhunës në futboll, presidenti Takaj më ka premtuar huazime

Egli Malësia ka disa vite që e drejton skuadrën e Maliqit, aty ku në 2-3.

Kategoria e Dytë, Grupi B / Akuza për gjykimin në Maliq e Sarandë, përmbytjet anulojnë ndeshjet

Sot u zhvilluan ndeshjet e javës së 12-të të Kategorisë së Dytë, ku janë “prodhuar”.

Kategoria e Dytë, grupi A / Partizani B e Vora nuk ndalen, Gramshi e Mirdita vijojnë surprizat

Janë luajtur sot disa nga ndeshjet e vlefshme për javën e 12-të të Kategorisë së.

Arrestohet presidenti i Cërrikut, ndalohet për armëmbajtje pa leje

Ditën e sotme është arrestuar presidenti i klubit të Cërrikut, Gentian Gjoka. Operacioni i policisë.

Kategoria e Dytë, rezultatet / Tirana B gjen fitoren, Tomori, Albpetroli e Maliqi “rrotë më rrotë” për kreun

Janë luajtur sot ndeshjet e javës së 11-të të Grupeve A dhe B të Kategorisë.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan