Sindikata takon lojtarët e së Dytës: Do shqyrtojmë kërkesat tuaja, vetëm ne ju kemi ndihmuar në këtë periudhë

Sindikata e Futbollistëve Profesionistë të vendit tonë e kryesuar nga Andi Lila gjatë kësaj periudhe.

Të dënuar ta nisin nga Kategoria e Dytë sezonin e ri, klubi shqiptar nis të hënën përgatitjet

Klubi i Shkumbinit mori një goditje të rëndë në këtë sezon teksa u dënua duke.

Përfundon mbledhja edhe për Kategorinë e Dytë, nis në të njëjtën datë me të Parën

Ka përfunduar mbledhja online për të vendosur një datë për rifillimin e Kategorisë së Dytë..

Shulku shton pretendimet: Duam të luajnë edhe e Dyta dhe moshat

Dy ditët e fundit Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar takime me presidentët e klubeve.

Lila: Për buxhetin e lojtarëve në nevojë më kanë ndihmuar ish-futbollistë të kombëtares, në shtator vlerësoj për karrierën

Andi Lila është munduar që në këtë moment si kryetar i Sindikatës së Futbollistëve në.

Lila: Krijuam fond dinjitoz për futbollistë dhe ish-futbollistë në nevojë, na duhet kohë për përgatitje

Kreu i Sindikatës së Futbollistëve, Andi Lila është munduar së bashku me anëtarët të ndihmojnë.

Lila: Kemi ndihmuar 150 futbollistë dhe ish-futbollistë, me rifillimin e kampionatit shpresoj të jem edhe unë gati

Kreu i Sindikatës së Futbollistëve tregon se janë 150 futbollistë dhe ish-futbollistë që ato kanë.

FOTO / Qyteti pa futboll, ish-shefi i klubit kujton periudhën e artë të Shkumbinit në Superiore

Shkumbini është një ekip që në Superiore ka luajtur për afro dy dekada radhazi pas.

Nuk i shtriu dorën FSHF-së, kryebashkiaku i Këlcyrës dy rroga për ekipin

Duket se klubet e Bashkisë nuk kanë ndërmend që të presin dhurata nga FSHF. Këlcyra.

Lila ngre zërin për futbollistët: Bashkitë i përdorin skuadrat për fushatë, mbase luajmë sërish me Italinë

Kreu i Sindikatës së Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë, Andi Lila, kërkon që të paguhen futbollistët e.