Komisioni i Disiplinës/ Nga Superiorja e pëson vetëm një skuadër, Erzeni me dënim të rëndë

Java e 17 e Kategorisë Superiore ishte një javë relativisht e qetë sa i përket.

Kategoria e Dytë, Grupi B / Mbyllet faza e parë, Shkumbini është “kampion dimri”, Devolli e Maliqi bëjnë surprizë

Është mbyllur gjysma e parë e sezonit në Grupin B të Kategorisë së Dytë, aty.

Kategoria e Dytë, Grupi A / Mbyllet faza e parë me Gramshin e Tërbunin si pretendentë kryesorë

Është mbyllur java e 13-të, por edhe gjysma e parë e sezonit në Grupin A.

Njihuni me ekipin shqiptar që nuk ka asnjë humbje, nuk do e besoni ku luan

Dikur Devolli, më pas Bilisht-Sporti e tashmë Devolli sërish. Ky është ekipi i vetëm aktualisht.

Dhuna ulet këmbëkryq në futbollin shqiptar, Disiplina e Apeli “aministi” sipas qejfit

Javë pas jave ka akte dhune në futbollin shqiptar, madje kjo po bëhet “edukatë” edhe.

Kategoria e Dytë, Grupi B / Maliqi e Devolli s’ndalen, Shkumbini del blof me Albpetrolin

Sfida interesante ka “prodhuar” java e 12-të e Kategorisë së Dytë në Grupin B, aty.

Kategoria e Dytë, Grupi A / Partizani fiton edhe “derbin e vogël” ndaj Tiranës, Vllaznia B mposht Tërbunin

U mbyllën ndeshjet e javës së 12-të të Kategorisë së Dytë në Grupin A. Bie.

FOTO/ Kërcënon trajneri i skuadrës pretendente në Kategorinë e Dytë: Kujdes ju që fusni hundët!

Maliqi sot u mund 3-2 nga Delvina në stadiumin e qytetit të Sarandës. Nga sa.

Kategoria e Dytë, Grupi B / Maliqi humbet dhe i akuzon të gjithë, Shkumbini merr kreun

Maliqi është mundur 3-2 në transfertën e Delvinës, në një sfidë ku nuk ka munguar.

Tërbuni ruan kreun edhe pa luajtur, Tirana B nuk shkon në Pukë

U zhvillua sot java e 11-të e Kategorisë së Dytë, Grupi A. Në këtë grup.