Kastriotit nisin t’i largohen futbollistët, golashënuesi i bashkohet Kukësit

Kastrioti luftoi deri në javën e fundit për një vend për në Kategorinë Superiore, por.

Neziri zbulon defektet e Kastriotit: Ja çfarë na dëmtoi që ramë nga Kategoria, Devolli na ndryshoi

Kastrioti ishte padyshim surpriza e këtij sezoni sidomos në dy fazat e fundit ku nga.

“Mirënjohës sa të kemi jetën”, falënderimi i veçantë i drejtuesit të Kastriotit për lojtarët

Kastrioti nuk ia ka dalë në misionin e tij për të mbijetuar në Kategorinë Superiore,.

Devolli: Largohem nga Kastrioti se nuk dua të ul stekën, më vjen mirë që shpëtoi Tirana

Pas një gare të gjatë dhe shpresave të shumta, Kastrioti nuk ia doli të mbijetonte.

Kukësi e përmbys për 10 minuta, Rexhinaldo golashënuesi i Superiores

Kukësi nuk bënë shaka! Mposht Kastriotin me përmbysje me rezultatin 3-1 dhe “saldohet” në vendin.

E huazoi Kukësi në Krujë, mesfushori shkodran nuk luan ndaj verilindorëve dhe largohet nga Kruja

Arlind Kalaja është largimi i parë zyrtar nga skuadra krutane. Kalaja një nga lojtarët me.

Bledar Devolli e mbyll mes lotësh: Nuk kemi më shpresë, mirënjohës gjithë jetën

Kastrioti i pjesës së dytë të sezonit i është afruar shumë një mrekullie me kuptimin.

Kastrioti bën detyrën, mposht Teutën me mendjen nga Laçi!

Është mbyllur ndeshja në Fushë-Krujë, në sfidën mes Kastriotit dhe Teutës, takim që ka përfunduar.

Shehu: Të shohim veten, pastaj të mendojmë hapin fals të Tiranës

Pakkush e mendonte Kastriotin të aftë të kthente në pjesën e dytë të sezonit fatin.

Ymeri beson: Kastrioti e ka mbijetesën më afër, luftojmë deri në fund!

Ersil Ymeri është një nga lojtarët kualitativ dhe që ka spikatur në Krujë në këtë.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan