Pas 5 sezoneve rikthehet Ndreu: Kastrioti me projekte në merkato dhe infrastrukturë, sfida jonë është Superiorja

Rikthehet pas 5 sezoneve në Krujë dhe trajneri tashmë i zyrtarizuar, Ramazan Ndreu shpalos synimet,.

Ramazan Ndreu rikthehet aty ku e nisi, për Kastriotin e Superiores

Kastrioti nuk humbet kohë dhe zyrtarizon trajnerin. Në fakt kishte ditë që përflitej për një.

Devolli: Tirana ka nevojë për ndërhyrje që nga porta deri në sulm, të gjithë të bëjnë si Skënderbeu

Bledar Devolli mendon se Tirana ka bërë mirë që ka konfirmuar në pankinë Ardian Memën..

Çuditë e futbollit, nga Kastrioti te Barcelona e në Nikaragua për 6 muaj

Trajektoret në futboll janë shumë të çuditshme. Ashtu siç mund të ndryshojë drejtimin topi nga.

Rekordi me të huaj te Kastrioti, evropianë, afrikanë e brazilianë nuk e shpëtuan dot skuadrën!

Kastrioti i sezonit të shkuar ka pasur një numër rekord të huajsh, më shumë se.

Bojom për “Vipsport”: Kastrioti i  dha rivalitet Superiores, ja ofertat nga elita dhe jashtë!

Një nga lojtarët që ka spikatur në radhët e skuadrës krutane gjatë sezonit që u.

U shkarkua nga Kukësi për mos angazhim, Ndreu nis negociatat me klubin që e mori në qafë

Kukësi ka ndërruar disa trajnerë këtë sezon dhe njëri prej tyre ishte edhe Ramadan Ndreu.

Skuadra ra nga Superiorja, një nga titullarët merr letrat!

Kastrioti ra nga Superliga vetëm në dy javët e fundit të sezonit që sapo u.

Kastrioti, titullarët i duan të gjithë, nga Teuta te Partizani ja kush preferohet!

Kastrioti ra nga Superliga, por në radhët e krutanëve spikatën shumë futbollistë, nga ata me.

E zbulon “Vipsport”/Akordi është arritur, Kukësi bëhet gati për firmën e parë në Superiore!

Sot, paradite “Vipsport.al” publikoi lajmin se Kukësi është shumë afër mbrojtësit Edison Ndreca, i cili.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan