Kastrioti vazhdon përgatitjet me sytë nga FSHF, organizon dy ndeshje miqësore në dy ditë

Kastrioti ka nisur përgatitjet intensive për sezonin e ardhshëm ku shpreson që të rikthehet sa.

Rënia e Luftëtarit dhe Skënderbeut, Kastrioti kërkon kthimin: Jemi ne para Dinamos dhe Besës

Klubi i Kastriotit ka dalë me një komunikatë për shtyp, ku ka kërkuar që të.

Te Kastrioti këtë herë duan t’i bëjnë gjërat si duhet, Ndreu: Rindërtojmë stadiumin për Superioren!

Klubi i Kastriotit ka ambicie të qarta për t’u kthyer shumë shpejt në Kategorinë Superiore,.

Kastrioti zbret në fushë, faza përgatitore 3 javë jashtë qytetit!

Kastriot ka zbritur në fushën e stërvitjes dhe ka nisur përgatitjet në kuadër të fazës.

Klubet e Kosovës “boshatisin” Superioren, një tjetër futbollist firmos me ish-skuadrën e Shkëmbit

Klubet e Ipko-Superligës së Kosovës, kanë qenë mjaft aktivë në këtë merkato vere dhe kanë.

Kastrioti i së Parës, njësoj si në Superiore me kontigjentin!

Pak ditë më parë emëruan dhe zyrtarizuan si trajner Ramazan Ndreun, ndërsa nga Kastrioti janë.

Kastrioti bën “pazar” në Superiore, pas mesfushorit të Kukësit synohet edhe portieri i Partizanit

Kastrioti po synon që të ndërtojë një ekip solid për sezonin e ardhshëm që të.

Kastrioti nis merkaton edhe sulmuesi i njohur shumë afër firmës

Kastrioti pritet që të jetë një ekip me pretendime në Kategorinë e Parë edhe sezonin.

Kastrioti zyrtarizon përforcimin e parë, krutanët transferojnë një mesfushor

Klubi i Kastriotit nuk ia doli këtë sezon të qëndronte në Kategorinë Superiore. Krutanët, pavarësisht.

Skuadra ra në të parën, por “yjet” i duan ekipet më të mira të elitës

Kastrioti i sezonit të shkuar ishte padyshim surpriza më e bukur në elitë, sidomos për.