Devolli justifikon humbjen e Partizanit me rivalin: Nuk janë robotë

Humbja e Partizanit përballë Luftëtarit sigurisht nuk ka lumturuar shumë te Kastriotit, të cilët shpresonin.

Ndreu: Shpresoj që Kastrioti të mbijetojë, shohim sërish për titullin kampion

Kukësi u mund në Fushë Krujë nga Kastrioti, duke i dhënë në njëfarë mënyre lamtumirën.

Devolli: Ndonjë ditë do të na lërë zemra. Pse nuk flitni për ndeshjen e Luftëtarit me Skënderbeun?

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli, mendon se ekipi i tij po tregon një karakter të.

Kastrioti diskuton mbijetesën, klubi hap dyert e stadiumit për tifozët

Në ndeshjen e sotme të kampionatit, Kastrioti do të presë në Fushë-Krujë, ekipin e Kukësit..

Kastrioti me mungesa, Devolli: Shpresoj të kemi fat, tentojmë ta mundim Kukësin

Kastrioti është duke vendosur një rekord në Superiore sa i përket ecurisë pozitive, krutanët me.

Kalaja: Jam i Kastriotit, dua fitoren ndaj Kukësit

Arlind Kalaja, verën e shkuar ishte një nga afrimet e bujshme të skuadrës kuksiane. Shkodrani,.

U dëmtua rëndë në “shtëpi”, mbrojtësi i Kastriotit e kalon operacionin me sukses

Dejan Shehi, një nga titullarët e skuadrës krutane këtë sezon pësoi një dëmtim të rëndë.

VIDEO/ U transportua me ambulancë për në spital, mbrojtësi thyen krahun dhe mbyll sezonin

Kastrioti pësoi dje humbjen e parë pas shumë javësh, duke u mundur në transfertë nga.

Devolli: Lufta vazhdon, jemi të vetmit që mbyllëm Teutën në fushën e vet

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli, mendon se ekipi i tij vuajti vetëm minutat e para.

VIDEO/ Teuta i rikthehet fitoreve dhe ul me këmbë në tokë Kastriotin, buzëqesh Luftëtari

Pas 2 humbjesh dhe një barazimi, Teuta i është rikthyer rezultateve pozitive duke mundur 1-0.