Trajneri drejtoi me sukses krutanët, të hënën prezantohet dhe nis te bardheblutë!

Bledar Devolli njihet si trajner guximtar, e madje duke drejtuar ekipe në momente shumë të.

Raporti i UEFA-s për trukime, reagon Kastrioti: Shpifje e ndyrë dhe dashakeqëse

Pak ditë pasi Skënderbeu u dënua për trukim ndeshjesh, një tjetër hetim duket se ka.

Jo vetëm Skënderbeu, UEFA dërgon raport për trukim në ndeshjen që vendosi mbijetesën

Kur kanë kaluar vetëm pak kohë nga dita kur KAS-i vendosi të linte në fuqi.

Miqësorja e dytë brenda 24 orëve, Kastrioti mundet skuadra e Superligës!

Pasi mposhti ekipin e Turbinës së cërrikut me rezultatin 3-0 në testin e parë për.

Kastrioti zbret në fushë për miqësoren e radhës, krutanët kanë përballë ekipin kosovar

Kastrioti do të luajë ditën e sotme ndeshjen e dytë miqësore në kuadër të përgatitjeve.

Kastrioti vazhdon përgatitjet me sytë nga FSHF, organizon dy ndeshje miqësore në dy ditë

Kastrioti ka nisur përgatitjet intensive për sezonin e ardhshëm ku shpreson që të rikthehet sa.

Rënia e Luftëtarit dhe Skënderbeut, Kastrioti kërkon kthimin: Jemi ne para Dinamos dhe Besës

Klubi i Kastriotit ka dalë me një komunikatë për shtyp, ku ka kërkuar që të.

Te Kastrioti këtë herë duan t’i bëjnë gjërat si duhet, Ndreu: Rindërtojmë stadiumin për Superioren!

Klubi i Kastriotit ka ambicie të qarta për t’u kthyer shumë shpejt në Kategorinë Superiore,.

Kastrioti zbret në fushë, faza përgatitore 3 javë jashtë qytetit!

Kastriot ka zbritur në fushën e stërvitjes dhe ka nisur përgatitjet në kuadër të fazës.

Klubet e Kosovës “boshatisin” Superioren, një tjetër futbollist firmos me ish-skuadrën e Shkëmbit

Klubet e Ipko-Superligës së Kosovës, kanë qenë mjaft aktivë në këtë merkato vere dhe kanë.