Kastrioti i plotë, ja situata me dëmtimet e pezullimet para transfertës delikate

Kastrioti luan këtë fundjavë një sfidë delikate në transfertën e Laçit, krutanët vijnë pas një.

Statistika 2019/ Teuta nuk di as të shënojë, rivali i Partizanit është… Kastrioti

Kategoria Superiore po ia afrohet fundit dhe pak nga pak po merr formë edhe tabela.

Sërish probleme për mbrojtësin e Kastriotit, rikthehen dy titullarë

Kastrioti këtë javë nuk luan por merr 3 pikët në tavolinë të ndeshjes me Kamzën..

Intervista për “Vipsport”, Taulant Marku: Kastrioti mbijeton, kemi ecuri prej pretendenti

Mes Tërbunit dhe Kastriotit, në Superiore dhe në Kategorinë e Parë. Kjo është karriera e.

Devolli: Na ndëshkoi kartoni i kuq i Rexhepit, luftojmë deri në fund

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli u shpreh pas ndeshjes ndaj Partizanit se skuadra e tij.

VIDEO/ ‘Luftë’ në Fushë Krujë por pa fitues, gjithça vendoset në 5 minuta

Kastrioti ka arritur të marrë një pikë të rëndësishme në shtëpi përballë Partizanit, duke e.

Devolli: Optimist se kemi qenë të vdekur, po mundëm Partizanin na ndihmon kalendari

Kastrioti i luftës për mbijetesë sheh këtë javë veten përballë skuadrës kryesuese të kampionatit. Por.

Kapiteni Çela: Kastrioti nuk dorëzohet, Partizani e ka siguruar titullin

Emiljano Çela, kapiteni i skuadrës së Kastriotit kërkon që të mbajë lart moralin edhe pas.

Janë në vend të fundit, tani s’i lënë rehat as problemet shëndetësore të titullarëve

Kastrioti ka bërë rezistencë në kampionat, ndërsa dy humbjet që ka pësuar në dy transfertat.

Devolli: Nuk dorëzohemi deri në fund, edhe sot e treguam që jemi gjallë

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli u shpreh se skuadra e tij ka merituar më shumë.