sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Ish-sulmuesi durrsak që spikati te Kamza largohet nga Kastrioti

Futbollisti 26-vjeçar Ermir Rezi, nuk gjeti akordin me klubin krutant dhe për këtë arsye gjithçka.

Tre firma për krutanët, afrohen tre lojtarë U-21

Kastrioti nuk ka bërë shumë zhurmë në këtë merkato vere. Ka faruar disa lojtarë me.

Klubi i Kastriotit reagon për bojkotin: Futbolli në Shqipëri më pak i mbështeturi në rajon, duhet përkrahje

Kategoria Superiore është në një ngërç, duke qenë se presidentët e të gjithë klubeve janë.

Trajneri i Kastriotit, Ndreu: Shtyrja e kampionatit ndikoi për mirë te ne, nuk kemi tentuar lojtarë me emër

Kastriotit duket se i ka ardhur për mirë shtyrja e kampionatit, teksa trajneri i tyre.

Kastrioti zyrtarizon Abibin, portieri firmos në Krujë

Ish-portieri i Tiranës, Alesio Abibi sot është zyrtarizuar si “gardiani” më  ri i skuadrës krutane..

Kastrioti synon përforcime dhe miqësore në fundjavë

Kastrioti është duke u tregur aktiv në merkato, por edhe në ndërtimin e skuadrës dhe.

Kastrioti mendon për perspektivën, afron një lojtar nga Kategoria e Parë

Realf Zhivanaj është lojtari më i ri i Kastriotit. Qendërmbrojtësi, produkt i akademisë së Tiranës,.

Operacioni me sukses, mesfushori titullar i Kastriotit rikthehet në fushë pas 6 muajve

Mesfushori shkodran i Kastriotit Abaz Karakaçi, që kq luajtur me shumë klube në Supeiore dhe.

VIDEO / Provat për Superioren, Kastrioti mundet me përmbysje nga Burreli në shtëpi

Skuadra e Kastriotit ka vazhduar përgatitjet e saj për sezonin e ri me një ndeshje.

Pësoi dëmtim të rëndë në miqësore, lojtarët e Kastriotit surprizojnë shokun e ekipit

Miqësoret në këto ditë nuk kanë aspak rëndësi për rezultatin, teksa luhen më shumë për.