Në krizë të plotë dëmtimesh, Ndreu: Kampionati shqiptar nuk i ka këto kapacitete

Skuadra e Kastriotit është goditur nga një seri dëmtimesh të njëpasnjëshme që kanë bërë trajnerin.

Ndreu e ka me të tijtë: Në pjesën e parë kishim në fushë dy piktorë, nuk i thua lojtarë

Trajneri Ramazan Ndreu është treguar me të tijtë pas humbjes së sotme përballë Tiranës me.

VIDEO/ Tirana del nga “makthi” i barazimeve, bardheblutë i falen dyshes Batha-Muçi

Tirana vuan përballë Kastriotit, por në Selman Stermasi ia del të lejë pas “makthin” e.

Dy prezantime, Kastrioti shton radhët me lojtarë nga Superiorja

 Kastrioti ka zyrtarizuar dy lojtarët që kanë qenë nën urdhrat e trajnerit Ramazan Ndreu këto.

Ndreu: Shpresojmë që Tirana të vazhdojë ecurinë negative, Daja vendosi të luajë 3 minuta në Durrës

Ditën e nesërme, Kastrioti do të luajë në transfertë ndaj Tiranës. Para ndeshjes, për mediat.

Largime dhe afrime, Kastrioti me mungesa e rikthime ndaj Tiranës

Te Kastrioti ka pasur disa largime duke nisur që nga Abibi dhe Karakaçit, me këtë.

Ndreu: Do ta surprizojmë Tiranën edhe pse kemi mungesa, nuk merremi në merkato me lojtarë jo profesionistë!

Barazimi dramatik në fushën e vet në fundjavën e shkuar me skuadrën e Skënderbeut nuk.

Çela: Kastrioti ka forcë të fitojë kudo, ka pasur shenja euforie në disa ndeshje

Emiljano Çela është një nga lojtarët e Superiores që ka provuar të jetë pjesë e.

Një tjetër futbollist mbyll hesapet me Kastriotin, largohet portieri

Pas Sebino Plakut, një tjetër futbollist mbyll aventurën me Kastriotin pas pjesës së parë të.

Mehmeti: Kastrioti, pikë që vlen me Skënderbeun, duhej të shënoja më herët

Xhuljo Mehmeti ka shpëtuar nga humbja Kastriotin, në një duel me Skënderbeun, një ekip rival.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al