Ernest Gjoka largohet zyrtarisht nga Kamza, klubi pranon dorëheqjen e trajnerit

Ernest Gjoka nuk është më trajner i Kamzës. Që pas ndeshjes me Kastriotin, ku kamzalinjtë.

Ernest Gjoka: Do të flas me presidentin për pozicionin tim, situata është pa zgjidhje

Pas ndeshjes me Kastriotin, ku skuadra e tij humbi, duke pësuar gol në kohën shtesë,.

Ymeraj shënon në shtesë, krutanët në delir (VIDEO)

Sa i përket formacioneve, te Kamza ka pasur rikthime të rëndësishme në krahasim me ndeshjen.

Finalja e mbijetesës, Kamza e Kastrioti kanë një “bilbil” nga Durrësi

Në Kamzë, sot në orën 14:00 do të luhet një finale për mbijetesën, mes vendasve.

Kamza e çudirave nuk di të ndalet, largohet një tjetër futbollist

Merkatoja e janarit i ka shërbyer drejtuesve të Kamzës për të afruar futbollistë të cilët.

Kriza te Kamza, Mziu ia pason topin Qarrit: Nuk ka gjetur zgjidhjen e financimit

Nëse te klubi i Kamzës futbollistët dhe stafi kanë mbetur me sytë nga Bashkia në.

Plaku: Nuk e prisnim reagimin e klubit, e vështirë kur shokët vuajnë për kushtet minimale

Sulmuesi dhe kapiteni i Kamzës, Sebino Plaku, mendon se reagimi i ekipit sot ishte pasojë.

Gjoka: E merituam, nuk jemi satelit i Partizanit se jemi në greminë

Ernest Gjoka, trajneri i Kamzës, e ka cilësuar si të merituar barazimin e sotëm ndaj.

Kukësi bën vetëvrasje në Kamëz, Tirana i afron titullin Partizanit (VIDEO)

Kukësi i ka dhënë një goditje të rëndë objektivit që ka për titullin kampion, duke.

Kamza me tre mungesa në transfertën e Durrësit, Gjoka s’gjen rehat me formacionin

Kamza e javëve të fundit ka pasur disa probleme, duke filluar që nga financat, largimet.