VIDEO/ U akordua penallti mbi kohën shtesë, ja pse u rrah gjyqtari Hamiti

Ndeshja mes Kamzës dhe Laçit ka përfunduar në mënyrën më të keqe, duke qenë se.

VIDEO/ Skandal në ndeshjen Kamza-Laçi, tifozët hyjnë në fushë dhe rrahin gjyqtarin

Kamza dhe Laçi janë ndarë në paqe mes tyre duke barazuar 1-1, por vetë takimi.

Kamza e solli si “bomber”, Izazola firmos në Spanjë si… drejtor marketingu

Futbolli shqiptar ka parë shpesh blerje të çuditshme në klubet e elitës, por ajo e.

Kukësi ia del me vuajtje ndaj Kamzës, rimerr vendin e dytë (VIDEO)

Kukësi ka arritur të mposhtë me vuajtje Kamzën, duke e mundur me rezultatin 3-2 në.

Malaj: Shpresoj të mos ndërrojmë më trajner, Kukësi nuk është në situatë të mirë

Kamza është skuadra që ka ndërruar më shumë trajnerë në këtë sezon dhe ky fakt.

Qaqi nuk ka nostalgji: Kthesa e Kamzës nis nga Kukësi

Nga Kukësi te Kamza, Harallamb Qaqi tashmë ka një mision të vështirë që të jap.

Roloviç tregon arsyet e largimit nga Shqipëria: Nuk dua të rikthehem më, ja kush e fiton titullin kampion

Merkatoja e verës ka qenë shumë aktive për klubet në Kategorinë Superiore dhe të shumtë.

Stojku: Kampionati ynë fillon këtë javë, tre pikë që me Kukësin

Gentian Stojku ka nisur menjëherë punën te Kamza, duke zbritur në fushë me skuadrën, drejtimin.

Zyrtare, Gentian Stojku lë Erzenin dhe emërohet në krye të Kamzës

Kamza ka gjetur trajneri e ri dhe ai do të jetë Gentian Stojku. Elbasanasi ka.

Presidenti Qarri: Këtu është vendi i çudirave, kam harxhuar 250 milionë lekë për 16 pikë!

Kamza humbi në fushën e saj 0-1 me Kastriotin dhe tani qëndron në vend të.