Allmuça: Dhuna kishte paralajmërim, kam parë gjyqtarë që bllokohen në dhoma zhveshje

Igli Allmuça, trajneri i Dinamos, mendon se dhuna në stadiume ka pasur sinjalizime prej kohësh.

E gjithë Kamza ‘pas hekurave’, arrestohen drejtuesit e klubit

Dhuna e ushtruar sot në stadiumin e Kamzës ndaj gjyqtarit Eldorian Hamiti ka vijuar me.

Gjyqtari Hamiti përfundon në spital, presidenti i Kamzës në komisariat

Ngjarja e rëndë që ndodhi në Kamzë ka sjellë pasoja si për të dhunuarin, gjyqtarin.

EKSKLUZIVE/ Xhelal Mziu: Kamza s’mund të përbaltet nga makinacionet e FSHF

Ndeshja mes Kamzës dhe Laçit, e vlefshme për javën e 24 të Kategorisë Superiore, nuk.

FSHF paralajmëron grusht të rëndë ndaj Kamzës: Masa ekstreme, të kthehet policia

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar sot zyrtarisht për ngjarjen e rëndë që ndodhi në.

Stojku: Nuk dua dënim me heqje pikësh, i dola në krah gjyqtarit Hamiti

Trajneri i Kamzës, Gentian Stojku është shprehur pas ndeshjes se e ka kënaqur loja e.

VIDEO/ U akordua penallti mbi kohën shtesë, ja pse u rrah gjyqtari Hamiti

Ndeshja mes Kamzës dhe Laçit ka përfunduar në mënyrën më të keqe, duke qenë se.

VIDEO/ Skandal në ndeshjen Kamza-Laçi, tifozët hyjnë në fushë dhe rrahin gjyqtarin

Kamza dhe Laçi janë ndarë në paqe mes tyre duke barazuar 1-1, por vetë takimi.

Kamza e solli si “bomber”, Izazola firmos në Spanjë si… drejtor marketingu

Futbolli shqiptar ka parë shpesh blerje të çuditshme në klubet e elitës, por ajo e.

Kukësi ia del me vuajtje ndaj Kamzës, rimerr vendin e dytë (VIDEO)

Kukësi ka arritur të mposhtë me vuajtje Kamzën, duke e mundur me rezultatin 3-2 në.