Kamza nuk dorëzohet, nesër lojtarët në fushë

Kamza pavarësisht se mori një dënim të rëndë nga Komisioni i Disiplinës do të zbresë.

FOTO / Skandali i Kamzës dhe fjalët e Xhelal Mziut, bujë në mediat ndërkombëtare

Skandali i ndeshjes Kamza-Laçi ka bërë bujë në mediat ndërkombëtare të cilat kanë pasqyruar në.

FSHF i la mes katër rrugëve, lojtarët e Kamzës nisin stërvitjen

Me zbritjen e Kamzës në Kategorinë e Dytë, stafi dhe lojtarët mbetën mes katër rrugëve..

Lojtarët e Kamzës shkresë FSHF-së, kërkojnë të pamundurën për të ardhmen e tyre

Me dënimin e rëndë që ka marrë skuadra e Kamzës, lojtarët e saj kanë mbetur.

Mendohet apelimi, Beqiri: Të paktën të luajmë futboll

Për mikrofonin e “Rtshsport” ka folur edhe Orjad Beqiri, një nga titullarët e skuadrës së.

Plaku: Dënim ekstrem, FSHF duhet të mendonte për stafin dhe lojtarët që i la në rrugë!

Ishin përgatitur që të stërviteshin dhe të mendonin për ndeshjen e radhës në transfertë me.

Ekskluzive / Mziu: Vendim si në kohën e Enver Hoxhës. Po gjyqtarin që gaboi pse nuk e dënuan?

Kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, po mendon seriozisht zgjidhjen me drastike të mundshme.

FOTO / Dënimi për Kamzën, lojtarët mblidhen para Drejtorisë së Policisë

Futbollistët e Kamzës, sapo kanë mësuar sot për dënimet e dhëna ndaj klubit dhe drejtuesve.

Situata me lojtarët e Kamzës, çfarë ndodh me ta në vazhdim të kampionatit!

Lojtarët e Kamzës janë shokuar nga vendimi i fundit i Komisionit të Disiplinës për përjashtimin.

Përjashtimi i Kamzës nga Komisioni i Disiplinës, “buzëqesh” dhe i afrohet trofeut… Skënderbeu

Komisioni i Disiplinës ka dhënë sot një dënim ekstrem për Kamzën, duke e përjashtuar nga.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan