sex hikayeleri porno izle kartal escort

Revoltohet Sebino Plaku: Po dëmtohemi rëndë edhe pse jashtë ngjarjes, FSHF as që e ka mendjen te ne

Kur kanë kaluar disa javë nga përjashtimi që iu bë Kamzës, futbollistët të cilët kanë.

FOTO/ Pa ekip prej javësh, mbrojtësi rikthehet dhe stërvitet me Kukësin

Pak javë më parë, Komisioni i Disiplinës vendosi të përjashtonte Kamzën dhe ta dërgonte në.

U dhunua barbarisht në Kamzë, rikthehet të gjykojë Eldorjan Hamiti

Trauma e dhunës barbare pas ndeshjes Kamza-Laçi duket se ka kaluar. Arbitri Eldorjan Hamiti është.

Pa skuadër por me stadium, kryebashkiaku i Kamzës tregon “jetën” e re në klub

Në Kamzë kanë mbetur pa skuadër dhe ende nuk e besojnë që nuk marrin pjesë.

Plaku: Situatë dëshpëruese, kurrë nuk e kemi pasur këtë ndjesi

Sulmuesi i Kamzës, Sebino Plaku, e ka cilësuar situatën aktuale të lojtarëve të skuadrës së.

Situata te Kamza, Malaj: Duhet të dalim lojtarë të lirë, s’kishim asnjë faj në atë që ndodhi!

Përjashtimi i Kamzës nga çdo aktivitet dhe zbritja e saj në Kategorinë e Dytë ka.

Rrëfimi i Matraxhiut: Nuk po mendoja për Kamzën por për Hamitin, po diskriminohemi

Pas dhunës së ndodhur së fundmi në stadiumin e Kamzës, ku tifozë dhe drejtues dhunuan.

Mbaron dashuria serbe, Apolonia zyrtarizon trajnerin e katërt

Apolonia ka luajtur sot me Bylisin një miqësore të planifikuar nga të dyja klubet e.

Martinena: Presidenti i Kamzës të më tregojë nëse duhet të kthehem në shtëpi

Nestor Martinena nuk di të thotë ende se çfarë do të bëhet me të, nëse.

Fillon eksodi nga Kamza, Stojku: Erdha t’i përshëndes, e pamundur të vazhdoj

Gentjan Stojku nuk do të jetë më trajneri i skuadrës së Kamzës, edhe nëse Apeli.