sex hikayeleri porno izle kartal escort

Ish-portieri Kamzës firmos në Kosovë, bëhet pjesë e Lirisë së Prizrenit

Një tjetër transferim me sukses është mbyllur nga Kategoria Superiore drej Superligës në Kosovë. Skuadra.

Ish-mesfushori i Kamzës firmos në Kosovë, Llapi prezanton Arrabal

Ish-mesfushori i Kamzës, Bruno Arrabal ka arritur marrëveshjen për t’u transferuar në kampionatin e Kosovës..

Ish-futbollisti i Kamzës i jep fund me ekipin maltez, Imeri përfundon para kohe kontratën

Ish-futbollisti i Kamzës në Kategorinë Superiore, Demir Imeri e ka mbyllur aventurën e tij në.

Kamza u “fshi” nga harta e futbollit, por stadiumin dhe lojtarët e saj i duan të gjithë!

Kamza u përjashtua pas dhunës në sfidën me Laçin, e madje u dërgua në Kategorinë.

Realizoi ngjitjen historike të Kamzës në Kategorinë e Parë para 12 viteve, shuhet ish-trajneri!

Pas përjashtimit të Kamzës nga Superiorja duke e dërguar në Kategorinë e Dytë, duket se.

Një tjetër “qiraxhi” në stadiumin e Kamzës, Korabi pret Dinamon ditën e shtunë

Kamza është përjashtuar nga aktivitetet, por stadiumi i saj nuk ka mbetur bosh. Përkundrazi, për.

Afro dy muaj nga përjashtimi, lojtarët e Kamzës janë në ajër për të ardhmen: Jeta jonë pa rroga dhe futboll!

Që nga Argjentina e deri në Nigeri, italianë apo brazilianë ishin të huajt e Kamzës.

Kukësi luan në Kamëz, klubi preferon tifozët dhe ‘harron’ kushtet e fushës

Kukësi do të rikthehet ditën e nesërme të luajë në stadiumin e Kamzës. Pas ndeshjeve.

Një stadium surprizë për tifozët, Nexhipi zbulon ku luajnë verilindorët sezonin tjetër

Kukësi do të ketë një stadium fiks sezonin e ardhshëm dhe këtë e ka zbuluar.

FOTO/ Pas përjashtimit nga Superiorja nis edhe shkrirja, lojtarët e Kamzës braktisin Shqipërinë

Pak javë më parë, Kamza u përjashtua nga çdo turne futbollistik në vend dhe sezonin.