sex hikayeleri porno izle kartal escort

Kukësi-Kamza, ja formacionet e ndeshjes në “Zeqir Ymeri”

Starton sot edicioni i 79-të i Superligës, që nis menjëherë me një duel shumë interesante.

Kukësi skuadra më e plakur e këtij sezoni në Superligë

Kategoria Superiore starton sot në orën 16:00 në ndeshjen mes Kukësit dhe Kamzës. Në fakt.

Kamza revolucion në merkato, ka bërë 35 lëvizje gjatë verës

Kamza është skuadra më aktive në merkaton e verës. Skuadra e sapo ngjitur në elitën.

Ekipet e Superiores arkëtuan 1.86 mln euro nga shitjet këtë verë

Edhe në Shqipëri ka ardhur koha që klubet të përfitojnë nga shitjet e lojtarëve. Gjatë.

Starton sot Superliga, ja duelet që hapin edicionin e 79-të

Sot starton kampionati i 79-të i Kategorisë Superiore, i cili pritet që të jetë spektakolar..

Java I/ Vetëm opsioni “1” për Teutën ndaj Luftëtarit

  Të gjithë kanë krijuar bindjen se, pritet një Teutë ambicioze këtë sezon, kjo dhe.

Java I/ Skënderbeu-Flamurtari, “replay” e sezonit të kaluar; po rezultati?

  Skënderbeu-Flamurtari është një “replay” në Korçë, pasi dhe sezonin e kaluar dy skuadrat u.

Tirana, nga Superkupa te Kupa e Shqipërisë

  Fitimi për herë të 11-të i Superkupës së Shqipërisë – rekord për një ekip.

Kamza, mbretëresha e merkatos verore; Partizani, i dyti

  Merkatoja verore e Kategorisë Superiore është mbyllur dhe nesër nis edicioni i 79-të i.

23 fituesit e Superkupës së Shqipërisë

  Sot në “Selman Stërmasi” do të zhvillohet finalja e edicionit të 24-t i Superkupës.