Ish-futbollisti i Arsenal godet Mustafin dhe David Luiz: Nëse nuk je në nivel, atëherë ngre duart lart!

Arsenali ka vuajtur këtë sezon në aspektin e rezultateve, ndaj edhe topçinjtë menduan të ndryshonin.

Bajern nuk ndalet për sulmuesin e Sitit, ofron kartonin e futbollistit kampion bote

Bajern Mynih nuk ndalet në fiksimin për të transferuar në Gjermani, Leroi Sane. Bavarezët e.

Provoi t’i shkëpuste talentin për Pjaniç, “Jo” e prerë nga ana e Barcelonës

Vazhdojnë bisedimet mes Juventusit dhe Barcelonës për të gjetur një marrveshje mbi transferimin e Miralem.

Futbolli mori “dritën jeshile” për të rifilluar, tashmë nis plani për rikthimin e tifozëve

Në pjesën më të madhe të Europës futbolli ka ndërmarrë hapa konkrete për rifillimin pas.

PSG dhe Inter gjetën marrëveshjen për Ikardin, zikaltërit përfitojnë nëse sulmuesi rikthehet në Itali

Klubi i PSG dhe ai i Interit gjetën gjuhën e përbashkët për transferimin përfundimtar në.

Klauzolë për të luajtur me Mesin, portieri ka lejen të largohet nga skuadra dhe të bashkohet me argjentinasin

Klauzolat që përmbajnë kontratat janë të ndryshme, nga bonuset deri te dëshira që kërkohen nga.

Statistikat e Superiores / Pa tifozë zhduket faktori fushë. Humbet Tirana e përfiton Vllaznia

Rifillimi i aktiviteteve futbollistike në vendin tonë do të sjellë një futboll krejt ndryshe nga.

Setien i pakënaqur me 5 zëvendësimet: Do të dëmtojnë mënyrën se si luan Barcelona

Trajneri i Barcelonës, Kike Setien, është i pakënaqur me vendimin e FIFA-s për të vendosur.

Lamtumirë Ikardi! Interi dhe PSG gjejnë akordin për transferimin përfundimtar

Dy vite më parë, Interi vendosi të mos shiste Mauro Ikardin edhe pse vlerësohej mbi.

Tifozeri në kushtet e distancimit social, në Hungari sot u hapën tribunat e stadiumeve

Me sa duket ekziston mundësia që të ndjekësh ndeshje në kushtet e distancimit social për.