FOTO/ Prezantohet topi i fazës finale të Champions League, në sfond ka perëndimin e Stambollit

Emocionet e Champions League rikthehen sonte dhe kompeticioni kontinental më i madh për klube vjen.

Koronavirusi nuk prek Formula 1, merret vendimi për Çmimin e Madh të Vietnamit

Formula 1 do të fillojë sezonin e ri më datë 15 mars teksa gara e.

“Dridhet” Zhoze Murinjo, pas Kejn dëmtohet edhe ylli tjetër i sulmit

Hjung-Min Son këtë sezon është një nga lojtarët më të mirë të Totenhem dhe një.

Guardiola i hekurt, lojtarët do vendosen në regjim strikt dhe rigoroz

Mançester Siti nuk është aspak në një situatë normale nga ana psikologjike pas atij dënimi.

Në ankth Franca dhe Çelsi, ylli i mesfushës dëmtohet përsëri dhe vazhdon me problemet fizike

Çelsi humbi ndeshjen e mbrëmshme kundër një rivali historik si Junajtid me rezultatin 0-2, por.

Presidenti i Lacios: Inzagi është përmirësuar, na mbështesin ata që nuk duan Juventusin dhe Interin

Lacio mund të quhet pa frikë surpriza e këtij sezoni në Serinë A, teksa bardhekaltërit.

Venitet mundësia e debutimit të Manajt, Barcelona këtë javë mbyll transferimin e sulmuesit danez

Ditën e djeshme Barcelona mori lejen për të ndërhyrë në blerjen e një lojtari brenda.

Klop bën prapaktheu me deklaratat: Pashë Lacio-Inter dhe e kuptova pse Juventus nuk është shkëputur

Jurgen Klop mori vëmendjen e mediave italiane pak ditë më parë teksa u shpreh se.

Vengerit nuk i intereson për dënimin e Sitit: Më blenë të gjithë lojtarët, rregullat duhen respektuar

Dënimi i Mançester Sitit ka lënë një shije të hidhur në Premier League, megjithatë ka.

Champions League rikthehet me fazën më emocionuese/ Liverpuli ka kujtime nga Madridi, Haland sfidon Mbape

Sot në mbrëmje në orën 21:00, rikthehet kompeticionin më i rëndësishëm europian për klube, Champions.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan