Paguante kompani që i shante, presidenti i Barcelonës kërkon mbledhje me lojtarët

Vazhdon situata kaotike në klubin e Barcelonës pa zbulimeve të fundit se katalanasit paguanin një.

VIDEO/ Ndodh gjithçka në “Daytona”. Nga xhiroja e Tramp, te aksidenti i frikshëm

“Daytona 500” është një nga garat më të ndjekura në SHBA dhe e parapëlqyera e.

Gulit ka kritika për organizatorët e trofeut: Saki ka të drejtë, ata i thanë Van Dajk ta harrojë “Topin e Artë”

Virxhil Van Dajk, megjithëse ka hyrë në një moshë relativisht të madhe në arenën e.

Rrëfimi i ish-mbrojtësi të Junajtid: Isha duke u zënë me Ibrën se i thashë “hundë derr”

Ambienti në Mançester nuk ka qenë aspak i qetë në kohën kur drejtohej nga Hoze.

Simeone: Në Champions mund të ndodhë gjithçka, i lumtur që Lacio dhe Inter luftojnë kundër Juves

Atletiko Madrid përballet sot në Champions League me një nga ekipet më në formë siç.

Arnold: Nuk i jap rëndësinë që i kushtojnë të tjerët “Topit të Artë”

Trent Aleksandër-Arnold nga një djalosh, që mezi priste të zbriste në fushën e lojës është.

Real me një tjetër strategji, Perez prezanton zyrtarisht yllin brazilian

Florentino Perez nuk dëshiron më të shpenzojë shumë të çmendura për futbollistë të mëdhenj, por.

Kapiteni i Liverpul i mbyll dyert Kutinjos: Koha e tij këtu ka kaluar, mendova se do ishte humbje e madhe për ne

Filipe Kutinjo u largua nga Liverpuli për t’u transferuar te Barcelona si një superstar, i.

FOTO/ Statistikat e 23 viteve të fundit të Champions, dy emra të rinj dhe gjigantë që kanë harruar “aromën” e trofeut

Champions League e këtij sezoni për herë të parë në histori në fazën e 1/8-ve.

Lampard rreshtohet kundër VAR: Ka shkatërruar shpirtin e tifozëve të Çelsit

Përdorimi i VAR vazhdon të sjellë polemika të shumtë, ndërsa tashmë shumë njerëz nga bota.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan