Nejmar kundër PSG: Kishin frikë për mua, doja të luaja dhe vuajta shumë

Nejmar u kthye me një gol në mbrëmjen e djeshme për PSG në sfidën e.

VIDEO/ Edhe Bolt do e kishte zili, Haland nga porta në portë me një shpejtësi skëterrë

Erling Braut Haland ishte edhe njëherë kryefjala e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve. Talenti norvegjez.

Champions League/ Atalanta e Gjimshitit kërkon të vazhdojë ëndrrën, Murinjo përballë gjermanëve

Sot në mbrëmje në orën 21:00, luhen edhe dy ndeshjet e tjera të fazës së.

VIDEO / Pritja e tifozëve, Simeone: Filluam ta fitonim ndeshjen te rrethrrotullimi jashtë stadiumit

Diego Siemone e ka cilësuar motivimin që i ka dhënë tifozeria e Atletiko Madrid si.

VIDEO / Klop: Kundërshtari do rrëzohej nëse Mane merrte frymë thellë. Mirë se vini në “Anfield”!

Jurgen Klop nuk shqetësohet edhe aq shumë nga humbja 1-0 që përjetoi skuadra e tij.

Nata e rekordeve për Haland, “fshiu” nga harta e Champions shumë emra të mëdhenj

Erling Haland është emri që me siguri do të dëgjojmë shpesh në futbollin botëror në.

VIDEO / Haland është makineri golash, Borusia mposht PSG në shtëpi

Borusia Dortmund ka dalë me një fitore shumë të rëndësishme 2-1 nga “Iduna Park” ndaj.

Nagelsman: Luhet Totenhem-Lajpcig, jo Murinjo kundër “bebi Murinjo”

Julian Nagelsman ka bërë të qartë në konferencën e fundit për shtyp para sfidës mes.

VIDEO / Atletiko Madrid i mjaftojnë 4 minuta, Liverpuli bie aty ku fitoi Champions

Atletiko Madrid i mjaftuan 4 minuta lojë për t’i fshirë kujtimet e bukura Liverpulit në.

Shtohen telashet për Mançester Sitin, UEFA është gati të nisë një tjetër hetim

Përjashtimi dyvjeçar nga arena ndërkombëtare nuk është dënimi i vetëm që mund të pësojë Mançester.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan