Josa: Tirana shumë shpejt te titulli, nuk jam dakord me Sormanin. Skënderbeu synon të kthehet ku ishte

Mirel Josa beson se Tirana shumë shpejt do të festojë titullin kampion, sidomos pas një.

Dita: Realisht e kam prekur topin me dorë, por është e drejtë që arbitri nuk akordoi penallti

Futbolli në Shqipëri u rikthye në ditën e djeshme, ndërsa së bashku me të u.

Teko: Ndjesi e çuditshme të hidhje sytë nga stolat bosh, janë marrë masat për fillimin e futbollit

Futbolli në Shqipëri është rikthyer në ditën e djeshme, ndërsa sigurisht në shkallët e stadiumit.

Dëmtimi i Higuain ndryshon Juventusin, “9” e vetme që i mbetet Sarrit është ajo e Shqipërisë

Problemet e Gonzalo Higuain kanë bërë që te Juventusi të përjetohet me alarm situata para.

Paradoksi i Partizanit, thuhet “e ka fajin finalizimi” por shënon më shumë se në vitin e titullit

Pakkush do ta kishte besuar në fillimin e këtij sezoni se në startin e fazes.

Merkato në mes të pandemisë, klubi i Kategorisë së Parë huazon lojtarë nga Brazili

Futbolli në pjesën më të madhe të rruzullit tokësor është bllokuar për shkak të pandemisë.

“Mini-Murinjo” mbron Gjasulën: Nuk është brutal, nuk kam frikë se do më çojë lojtarët në spital

E quajnë “Mini-Murinjo” pasi ka atë dëshirën e zjarrtë të trajnerit të famshëm portugez për.

Batha: Më pëlqeu loja e Tiranës, të gjithë me probleme fizike në këtë rifillim

Për Idriz Bathën, kampionati ka rifilluar si mos më mirë. Mesfushori i Tiranës ka gjetur.

Ndryshon rregullorja në Premier Ligë, mund të përfitojë edhe Armando Broja

Kampionati anglez i futbollit po bëhet gati për rikthimin e tij dhe Armando Broja mund.

Kalendari / Probleme me ndriçimin në “Selman Stërmasi”, ndryshon plani për Partizani-Kukësi

Ndryshon plani i ndeshjeve të javës së 28 të Kategorisë Superiore dhe shkak për këtë.