Nuk erdhi pas pandemisë, maqedonasi largohet pa lënë asnjë shenjë

Vllaznia në merkaton e dimrit kishte nevojë për blerje në qendrën e sulmit dhe vendosi.

Përfundon procesi i lincensimit të klubeve shqiptare për kompeticionet europiane

Prej javësh klubet kishin dorëzuar dokumentacionet dhe Komisioni i Licensimit pranë FSHF po i shqyrtonte.

Verner niset drejt Londrës, zëvendësi i tij do jetë një “raketë” që flet shqip

Çelsi duket se do e sundojë merkaton e ardhshme. Londinezët kanë arritur marrëveshjen me Lajpcigun.

Lojtarët dhe stafi i Tiranës do të testohen për Covid-19

Pozitiviteti një ditë para ndeshjes Bylis-Tirana i Eridon Qardakut krioji një situatë të mjegullt përsa.

Zyrtare/ Asani mbetet në Suedi, klubi i AIK dhe Partizanit zgjasin marrëveshjen për huazimin e futbollistit

Jasir Asani do të vazhdojë të jetë pjesë e klubit të AIK Stokolm edhe për.

Me një “armë” më shumë ndaj Kukësit, Partizani fiton forcë në ofensivë

Partizani nuk e nisi me “këmbën e mbarë” ndeshjen e parë në kampionat pas ndërprerjes..

Zyrtare / Sadiku do të qëndrojë te Malaga, heq dorë edhe nga rroga

Armando Sadiku do të vijojë të jetë pjesë e Malagës deri në ndeshjen e fundit.

Ja si janë hapur gazetat sportive ditën e sotme

Faqet e para të “Panorama Sport” dhe mediave të mëdha sportive ndërkombëtare sakarya escortümraniye escort

Starova tregon prapaskenat e largimit të Gegës: U caktua konferenca dhe nuk u paraqit

Sulejman Starova mendon se Tirana e këtij sezoni mund të dalë kampione vetë edhe pa.

Josa: Tirana shumë shpejt te titulli, nuk jam dakord me Sormanin. Skënderbeu synon të kthehet ku ishte

Mirel Josa beson se Tirana shumë shpejt do të festojë titullin kampion, sidomos pas një.