Shënoi golin e parë si profesionist, Ferati: Nuk u ndjeva mirë se pësuam disfata

Besnik Ferati ishte autori i golit të vetëm për Partizanit pas rifillimit të kampionatit, megjithatë.

Apolonia duket gati për kampionatin, mposht Besën në miqësore

Pas rifillimit të Kategorisë Superiore tashmë është koha që të nisë edhe Kategoria e Parë..

Devolli: Në Ballsh nuk fitojnë shumë ekipe, si javë e parë ishte e kënaqshme

Bledar Devolli është tashmë pa një skuadër pasi u tërhoq nga drejtimi i të rinjve.

Ndeshja me Teutën i la me pasoja, Laçi i Cungut pa tre titullarë. Nuabueze akoma në infermieri

Laçi arriti të marrë një barazim të vështirë në shtëpi në ndeshjen e parë pas.

Vendimtar për skuadrën e tij, Gjasula gjen rrugën e rrjetës

Ish-mbrojtësi i kombëtares sonë, Jurgen Gjasula po arrin ende të tregojë cilësitë e tij, duke.

Zyrtare/ Një tjetër goditje për Grezdën, Osijek e dënon me gjobën e frikshme

Eros Grezda ishte protagonisti negativ i javës në Kroaci. Sulmuesi i kombëtares sonë pas ndeshjes.

U largua direkt pas ndeshjes me Flamurtarin, Jonuz nuk do jetë më trajneri i Vllaznisë

Telashet e pas pandemisë për Vllazninë nuk kanë fund. Pas bojkotit dhe kthimit me vështirësi.

Supersfida me kampionët, Kukësit i kthehet shtylla e difensivës. Në dilemë dy mesfushorët

Kukësit i duhet të fitojë 9 finale dhe të shpresojë te dështimi i Tiranës në.

Thartori vjen me evolucion, Egnatia ndryshon modulin e lojës në Shkodër

Skuadra e Egnatias ka përjetuar një periudhë të trazuar ditët e fundit, për shkak të.

Përfundon sfida e parë e Superligës së Kosovës pas karantinës, Llapi bën detyrën ndaj Dukagjinit

Ditën e sotme është luajtur ndeshja e parë e Superligës së Kosovës pas situatës së.